عضو شورای شهر: آمار رضایتمندی از طرح ترافیک خنده‌دار است
کد خبر: 962467
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Nf
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مسؤولان ترافیکی خبر از رضایت‌مندی ۶۳ درصدی مردم از طرح جدید را دادند گفت: این آمار خنده‌دار است و معلوم نیست چگونه محاسبه شده است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محمد علیخانی، عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران درباره طرح جدید ترافیک اظهارداشت: به نظرم معاونت و حمل و نقل شهرداری تبدیل به معاونت طرح ترافیک شده است. البته این معاونت در طرح ترافیک هم موفق نبوده چرا که درآمد نقد را تبدیل به نسیه کرده است.

وی با اشاره به اینکه هفته پیش مسؤولان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خبر از رضایت‌مندی ۶۳ درصدی مردم از طرح ترافیک جدید دادند گفت: این آمار خنده‌دار است و معلوم نیست چگونه محاسبه شده است.

عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران بیان داشت:‌ با این شیوه مدیریت قطعاً به جایی نمی‌رسیم و راه حل مقابله با آلودگی هوا و کاهش ترافیک اجرای بسته‌ای از سیاست‌ها است.

علیخانی خاطرنشان کرد: بخشی از این سیاست‌ها از جمله معاینه فنی، ساماندهی پارک حاشیه‌ای، ساماندهی موتورسیکلت‌ها و ساخت پارکینگ بر عهده شهرداری و موضوعاتی همچون بنزین و خودروسازی مناسب از برنامه‌های دولت است و به تنهایی یک سازمان نمی‌تواند اقدام مؤثر جهت کنترل آلودگی و ترافیک داشته باشد اگر کسی هم چنین ادعایی دارد یا متوجه کار نیست یا تخصصی ندارد.

هفته گذشته، محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با حضور در صحن شورای شهر به سوال اعضای این شورا در مورد طرح جدید ترافیک و آثار آن در کاهش آلودگی هوا پاسخ داد، ولی هنوز گلایه مندی‌ها در این زمینه وجود دارد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار