سقوط مرگبار پس از درگیری با شوهر
کد خبر: 961268
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00424K
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
زن جوانی که پس از درگیری با شوهرش در خانه‌اش حبس شده بود به طرز مرموزی از طبقه سوم خانه‌اش به پایین سقوط کرد و جان باخت.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌۲۰ شامگاه یک‌شنبه شانزدهم تیر‌ماه قاضی کامران رضوانی با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۴۷ گلبرگ از سقوط مرگبار زن جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه که ساختمان چند طبقه مسکونی در حوالی خیابان گلبرگ بود با جسد زن جوانی روبه‌رو شدند که حکایت از این داشت از بالکن خانه‌اش در طبقه سوم آپارتمان مسکونی به پایین سقوط کرده و جان باخته است.
مأموران در تحقیقات میدانی دریافتند مقتول از مدت‌ها قبل با شوهرش اختلاف داشته است و روز حادثه هم با هم درگیری داشته‌اند. بررسی‌های تیم جنایی نشان داد زن فوت شده یک ساعت قبل از حادثه با شوهرش درگیر می‌شود که پس از آن شوهرش در خانه را روی همسر و پسر و دختر ۱۱ و شش‌ساله‌اش قفل و آن‌ها را در خانه‌اش حبس می‌کند و خودش بیرون می‌رود. در ادامه زن جوان که به شدت از کار شوهرش عصبانی شده‌بود، روی بالکن می‌رود و خودش را به پایین پرتاب می‌کند.
شوهر این زن گفت: من با همسرم مشاجره و پس از آن در خانه را قفل کردم و به بیرون رفتم که ساعتی بعد همسایه‌ها موضوع را به من اطلاع دادند.
یکی از همسایه‌ها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای هولناکی به گوشمان رسید. وقتی از پنجره به پایین نگاه کردیم، دیدیم زن همسایه به پایین سقوط کرده‌است. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد زن جوان به دستور قاضی رضوانی برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار