دانشجوی دانشگاه کاشان، پژوهشگر برگزیده جشنواره ملی پروفسور حسابی
کد خبر: 958862
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041RW
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
با ارائه رساله دکترا صورت گرفت
محمد میرزاوند دانش آموخته دکتری تخصصی علوم و مهندسی آبخیزداری گرایش آب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین دانشگاه کاشان، از سوی شورای مدیریت و برنامه‌ریزی دومین مرحله جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر ایران-جایزه پروفسور حسابی به‌عنوان پژوهشگر برتر و دانشجوی برگزیده انتخاب شد.

به گزارش جوان به نقل از روابط عمومی دانشگاه کاشان، رساله دکتری این دانش آموخته دانشگاه کاشان تحت عنوان "تعیین منشاء و مکانیسم شور شدن آب های زیر زمینی دشت کاشان با استفاده از روش های هیدرژئوشیمیایی و ایزوتوپی" به‌عنوان پایان‌نامه برتر انتخاب شد. اساتید راهنمای این رساله را به طور مشترک دکتر هدی قاسمیه و دکتر سید جواد ساداتی نژاد بر عهده داشتند.

جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت طیف وسیعی از اساتید دانشگاه‌های ایران برگزار می‌گردد. هدف این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور، داوری، بررسی و درجه‌بندی پایان‌نامه‌های انجام‌شده در دانشگاه‌های ایران و درنهایت گردآوری و انتشار برترین پایان‌نامه‌های انجام‌شده در دانشگاه‌های ایران و یا توسط دانشجویان ایرانی، در یک مجموعه واحد و به‌صورت منظم و دوره‌ای می‌باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین