انتقاد از اظهارنظر برخی مسئولان در مورد سربازی
کد خبر: 955436
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040YG
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که هرگونه تصمیم گیری در مورد سربازی تنها از طریق ستادکل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا انجام می شود و آنچه که دیگر مسئولان در مورد سربازی اعلام می کنند تا زمانی که از سوی نیروهای مسلح تایید نشود، صرفا ایده آنهاست و قابلیت اجرایی ندارد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار موسی کمالی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به انتشار اخباری در مورد سربازی از سوی برخی مسئولان غیرمرتبط گفت: همانطوری که بار‌ها ذکر شده مساله سربازی و تصمیم گیری در مورد آن مربوط به ستادکل نیرو‌های مسلح است و هر تصمیمی که در مورد سربازی باشد با هماهنگی ستادکل نیرو‌های مسلح انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در همین راستا هرگونه اطلاع رسانی در مورد طول مدت سربازی، تسهیلات، کسر خدمت و ... از سوی ستادکل نیرو‌های مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام می‌شود و آنچه که از سوی دیگر افراد و مسئولان مطرح شود تا زمانی که به تایید ستادکل نیرو‌های مسلح نرسیده است، صرفا ایده و پیشنهاد خود این افراد است و قابلت اجرایی ندارد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح با اشاره به انتشار اخباری در مورد ارائه تسهیلات سربازی به سمن‌ها و ... گفت: در مورد سربازی جوانان فعال در تشکل‌ها و سمن‌ها پیشنهاداتی مطرح شده که این پیشنهادات در حال بررسی است و معلوم نیست که در نهایت اجرایی بشود یا نشود، اما اینجور خبر‌ها باعث می‌شود تا جوانان‌ها در برنامه ریزی خود دچار اشتباه شده و خودشان دچار مشکل شوند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر تسهیلات سربازی به فعالان سمن‌ها و تشکل‌ها ارائه نشده است، گفت: اگر تصمیم گیری در این زمینه انجام شود، موضوع از طریق ستادکل نیرو‌های مسلح اعلام خواهد شد.
کمالی از مشمولان سربازی و خانواده‌ها خواست که اخبار سربازی را از مسئولان ستادکل نیرو‌های مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا پیگیری کنند و با اتکا به خبر‌های دیگر افراد که صرفا جنبه پیشنهادی دارد، وضعیت سربازی خود را به تاخیر نیندازند.
منبع: ايسنا
برچسب ها: سربازی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار