عملکرد 40 شاخص شهرک های صنعتی استان مرکزی بیش از 80 درصد است
کد خبر: 946060
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003y72
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی
 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 78 شاخص اصلی امسال در شهرک های صنعتی این استان برنامه ریزی شده که ضریب عملکری 40 شاخص بیش از 80 درصد دارند.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: 78 شاخص اصلی امسال در شهرک های صنعتی این استان برنامه ریزی شده که ضریب عملکری 40 شاخص بیش از 80 درصد دارند.

مصطفی آمره مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی افزود: 22 مورد از این شاخص ها مربوط به صنایع کوچک، هشت شاخص در بخش فنی، سه شاخص برنامه ریزی، سه مورد بهداشت، ایمنی و محیط زیست و چهار شاخص نیز در بخش پشتیبانی شهرک های صنعتی استان مرکزی است. 
وی ادامه داد: 29 شاخص شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی عملکرد متغیر داشته اند که هفت مورد آن در بخش صنایع کوچک، هشت شاخص در بخش برنامه ریزی، 6 مورد در بخش فنی، سه شاخص در بخش بهداشت، ایمنی و محیط زیست، چهار مورد در بخش پشتیبانی و یک شاخص نیز در بخش حقوقی است. 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی اظهار داشت: 9 مورد از شاخص های برنامه ریزی شده این نهاد عملکردی نداشته اند که دلایل آن در دست بررسی است. 
آمره بیان کرد: میانگین تحقق شاخص های شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی 60 درصد است که با توجه یه اینکه بخش عمده ای از فعالیت این نهاد در پایان سال انجام می شود، پیش بینی می شود میانگین دستیابی به آن ها به 80 درصد برسد. 
وی ادامه داد: با وجود شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی، وضعیت شماری از واحدهای تولیدی صنایع کوچک مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مرکزی مطلوب ارزیابی می شود و تا کنون بیش از 30 درصد از صادرات حدود 800 میلیون دلاری این استان از بخش صنایع کوچک است. 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی بیان کرد: ایجاد یکهزار و 500 فرصت شغلی امسال در شهرک های صنعتی هدفگداری شده که تا کنون یکهزار و 45 فرصت شغلی محقق شده است. 
آمره ادامه داد: بهره برداری از 100 طرح صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مرکزی امسال در دستور کار است که تا کنون 64 واحد تولیدی راه اندازی شده است. 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار