نیما کرمی مجبور به اصلاح اینستاپست خود شد +عکس
کد خبر: 924450
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003sUU
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
در اینکه برنامه سازی در رسانه ملی، امروز بسیار کار سختیست شکی نیست؛ و من و تمام دوستانم در تلاشیم که بهترین لحظات را برای مخاطب بسازیم هم شکی نیست. نقدی در روز‌های گذشته بر برنامه ایرانیوم نوشتم که غیر دلسوزی چیزی نبوده است، اما گویا برداشت صفحات زرد فضای مجازی و تیتر‌هایی که با مفهوم پست من در تضاد بوده است.

سرویس فرهنگی جوان آنلاین: پس از حواشی و انتقادات به وجود آمده بر سر حضور دو مهمان در برنامه ایرانیوم، نیما کرمی نیز در این باره یک یادداشتی انتقادی را منتشر کرد. البته عوامل برنامه ایرانیوم هم به بررسی ابعاد این انتقادات و به نوعی‌عذرخواهی از سوء تفاهم‌های پیش آمده پرداختند.

نیما کرمی هم در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت: «با سلام. در اینکه برنامه سازی در رسانه ملی، امروز بسیار کار سختیست شکی نیست؛ و من و تمام دوستانم در تلاشیم که بهترین لحظات را برای مخاطب بسازیم هم شکی نیست. نقدی در روز‌های گذشته بر برنامه ایرانیوم نوشتم که غیر دلسوزی چیزی نبوده است، اما گویا برداشت صفحات زرد فضای مجازی و تیتر‌هایی که با مفهوم پست من در تضاد بوده است منجر به برداشت‌های غلط از نقد اینجانب شده که اینجا بیان میکنم مطلب بنده تنها نقدیست به برنامه سازی که بی شک نکته‌ها و کار‌های فاخر در آن بسیار است، و همین که در روز بعد خود برنامه سازان مورد نظر هم خود به بیان این موضوع میپردازند جای مباهات بسیار دارد و تبریک؛ که ما نقد پذیریم. امروز باید بگویم من و همکارانم با تمام تلاش برای ارتقا روز افزون خود و برنامه هامان گام برمیداریم و روز به روز سعی در افزایش توان برنامه سازی رو به جلوی رسانه ملی خواهیم داشت.»

نیما کرمی مجبور به اصلاح اینستاپست خود شد +عکس

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار