ضرورت افزایش تعاملات صدا و سیما با شهرداری کرج
کد خبر: 901922
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003md8
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
مدیر کل صدا و سیمای استان البرز تاکید کرد
مدیر کل صدا و سیمای استان البرز با حضور در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج و بازدید از بخش های مختلف این اداره کل، بر ضرورت افزایش تعاملات میان صدا و سیما با شهرداری کرج تاکید کرد.

علی رامک با حضور در طبقه یازدهم ساختمان مرکزی شهرداری کرج ، از بخش های مختلف اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر دیدن کرد.

 تحریریه پایگاه خبری مدیریت شهری، ادارات: رسانه، ارتباطات بین الملل و تبلیغات، استودیو مدیریت شهری و اتاق مانیتورینگ از بخش هایی بودند که در بازدید مدیر کل صدا و سیمای البرز مورد رصد قرار گرفت.

 ضمن این بازدید سیدعلیرضا موسوی؛ سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل، درباره نحوه اجرای امور و اقداماتی که در مجموعه انجام می گیرد توضیحاتی را به مدیر کل صدا و سیما ارائه داد.

رامک، بر لزوم افزایش همکاری های میان دو بخش تاکید کرد و بخصوص در حوزه برندسازی شهر کرج و تغییر نگرش و دیدگاه مردم به این کلانشهر خواستار هماهنگی و تعامل بیشتر شهرداری با صدا و سیما شد.

 وی، با اشاره به اینکه کرج در هیچ یک از شاخص های منفی دارای رتبه های نخست نیست، اضافه کرد: متاسفانه از گذشته نگرشی مبنی بر تمرکز برخی رفتارهای منفی و تخلفات بر این کلانشهر حاکم بوده است که با ترویج این دیدگاه و عدم اطلاع رسانی و روشنگری کافی در این خصوص، نگرش مذکور اصلاح نشده یا کمتر اصلاح شده است.

رامک تاکید کرد: لازم است اطلاع رسانی و فرهنگسازی کافی توسط دستگاه ها و بخش های موثر شهری از جمله صدا و سیما و شهرداری کرج برای اصلاح این نگرش انجام گیرد.

وی، از برگزاری جشنواره لاله ها به عنوان یک اتفاق مثبت در شهر یاد کرد که از قابلیت تبدیل شدن به برند شهری کرج برخوردار است و می تواند مورد توجه بسیار رسانه ها، دستگاه ها و مردم قرار گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه کرج دارای قابلیت های بسیاری از نظر گردشگری است، ادامه داد: صدا و سیمای البرز به ساخت مستندی 56 قسمتی از نقاط دیدنی استان اقدام کرده است تا بخشی از این زیبایی ها را به دید و نگاه مردم کرج و کشور برساند.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز البرز همچنین در بازدید از استودیوی اداره کل ارتباطات و اتاق مانیتورینگ مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج، این بخش ها را از قابلیت ها و ظرفیت های بسیار مثبت مجموعه مدیریت شهری ارزیابی کرد و از مسئولان این حوزه خواست از طریق پایش تصویری ترافیک و ارائه گزارش های مستند و به روز، نسبت به رفتارسازی و فرهنگسازی ترافیک و تشویق شهروندان به بهره گیری از حمل و نقل عمومی اقدام کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار