دستبرد سارقان نقابدار به خانه ويلايي
کد خبر: 900460
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mFY
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲
سارقان نقابدار پس از دستبرد ميليوني به خانه ويلايي در شمال تهران دختر صاحبخانه را در اتاقي حبس كردند.

به گزارش خبرنگار ما، اوايل هفته گذشته بود كه مأموران پليس از دستبرد دو سارق نقابدار به خانه ويلايي در منطقه ازگل در شمال تهران با خبر و راهي محل شدند.

مأموران در محل حادثه دريافتند لحظاتي قبل در تاريكي شب دو سارق ناشناس به خانه ويلايي دستبرد زده و پس از حبس كردن دختر جوان خانواده مقدار زيادي طلا و پول سرقت كرده و از محل گريخته‌اند.

دختر جوان در توضيح ماجرا گفت: مادر و پدرم شام خانه يكي از بستگان دعوت بودند. من براي برداشتن وسيله كاري به خانه‌مان آمدم. در حال برداشتن وسيله بودم كه صدايي از طبقه بالايي كه به صورت دوبلكس است به گوشم رسيد. وقتي دقت كردم متوجه شدم فرد يا افرادي در حال جابه‌جايي وسيله‌اي داخل يكي از اتاق‌هاي بالا هستند. كنجكاو شدم و به طبقه بالا رفتم كه با دو سارق نقابدار روبه‌رو شدم. آنها بلافاصله با سلاح سردي كه همراه داشتند به من حمله و مرا تهديد به مرگ كردند. سپس دست و پايم را با چسب نواري بستند و تهديد كردند كليد گاوصندوق خانه را در اختيار آنها قرار بدهم. ابتدا تصميم گرفتم كليد گاوصندوق را به آنها ندهم، اما سارقان خشن مرا كتك زدند كه ترسيدم و ناچار تصميم گرفتم و كليد گاوصندوق را به آنها دادم. سارقان حدود 25‌ميليون تومان جواهراتم را همراه مقداري پول از داخل گاوصندوق برداشتند و بعد مرا داخل اتاقي حبس كردند و از محل فرار كردند. خيلي تلاش كردم دست و پايم را باز كنم اما موفق نشدم تا اينكه ساعتي بعد پدر و مادرم از مهماني برگشتند و مرا به صورت دست و پا بسته داخل يكي از اتاق‌ها پيدا كردند.

با طرح اين شكايت پرونده به دستور قاضي بهشتي، بازپرس شعبه دوم دادسراي ناحيه 34 در اختيار كارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

مأموران تحقيقات گسترده‌اي براي شناسايي سارقان نقابدار آغاز كرده‌اند تا زواياي پنهان اين حادثه برملا شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار