بازديد رئيس سازمان پدافند غيرعامل از پشت صحنه «شيوع»
کد خبر: 746550
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0038D8
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۵
سردار جـلالي، رئيس سازمـان پـدافند غيـرعـامل كشور در بازديد از پشت صحنه سريـال «شيـوع» در جـريان روند تـوليد و چگـونگي روايت داستانـي اين سريـال قرار گـرفت.
مجموعه تلويزيوني «شيوع» به كارگرداني محمود معظمي كه هم‌اكنون تصويربرداري آن در لوكيشني واقع در حوالي جنوب‌شرق تهران ادامه دارد، ديروز ميزبان سردار غلامرضا جلالي، رئيس سازمان پدافند غيرعامل كشور و همراهانش بود. سردار جلالي در اين مراسم گفت: پدافند غيرعامل يك دفاع غيرنظامي است و براساس آن مي‌توان، بدون به كارگيري جنگ‌افزار بر تهديداتي چون تهديدات زيستي غلبه كرد و بروز انواع خسارت جاني مالي را كاهش داد. در واقع مجموعه شيوع به بيان مفهوم اين ساختار در ذهن مخاطب مي‌پردازد.
رئيس سازمان پدافند غيرعامل در ميان هنرمندان سريال شيوع با بيان اين مطلب افزود: موضوع مهم درحال حاضر، بروز تهديدات زيستي است كه يكي از مهم‌ترين تهديدها براي انسان است. اين مقام ارشد نظامي خاطرنشان كرد: اين سريال باعث فرهنگ‌سازي و ارتقاي مهارت مخاطبان خواهد شد كه در مواقع مشابه با تسلط به اوضاع و درايت، بحران را سپري كنيم. سريال «شيوع» داراي مضموني اجتماعي است و داستان آن حول محور شيوع يك بيماري به داخل ايران روايت مي‌شود. اين مجموعه با نقش‌آفريني بازيگراني همچون سيدمهرداد ضيايي، عبدالرضا اكبري، شهرام عبدلي، جعفر دهقان، لاله اسكندري و محسن افشاني درحال ساخت و توليد است و تهيه‌كنندگي آن را بيژن شيرمرز از مؤسسه فيلمسازي حس هفتم برعهده دارد و براساس قصه‌اي از مهدي مير احمدي و در 13 قسمت 45 دقيقه‌اي براي پخش از شبكه يك سيما تهيه و توليد و در آبان‌ماه سال‌جاري به پخش مي‌رسد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار