اجرای طرح تأمين برق اضطراري مراكز حساس سایپاکاشان
کد خبر: 656468
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002kmC
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵
پروژه تأمين برق اضطراري مراكز حساس شركت سایپا کاشان جهت كاهش حداكثري توقفات توليد ناشي از نوسانات برق و ايجاد ضايعات مربوطه و در راستای پشتيابي همه جانبه از خطوط توليدي و مراكز خدمات رساني داخلي، توسط کارکنان متخصص مديريت فنی و توسعه به مرحله اجرا درآمد.

پروژه تأمين برق اضطراري مراكز حساس شركت سایپا کاشان جهت كاهش حداكثري توقفات توليد ناشي از نوسانات برق و ايجاد ضايعات مربوطه و در راستای پشتيابي همه جانبه از خطوط توليدي و مراكز خدمات رساني داخلي، توسط کارکنان متخصص مديريت فنی و توسعه به مرحله اجرا درآمد.

مهندس علیرضا گودرزی مدیر فنی و توسعه سایپا کاشان با اعلام این خبر افزود: پروژه تأمين برق اضطراري مراكز حساس شركت شامل ساختمانIT، مركز مانيتورينگ، اداره دريافت كالا و تحويل محصول، خطوط اضطراري سالن هاي رنگ و روتوش و روشنايي حراستي بلوار هاي اصلي شركت می باشد که در زمان وقوع مشکل ، برق اين مراكز با استفاده از ديزل ژنراتور هاي تعبيه شده در مراكز تغذيه تأمين می گردد .

وی با اشاره به اجرای این پروژه با كمترين هزينه ممكن تصریح کرد: عوامل اجرايي پروژه با استفاده از متريال و تجهيزات موجود در کارخانه و استفاده از حداكثر ظرفيت ديزل ژنراتور هاي موجود ، پروژه را به اتمام رسانده و با انجام تغييرات طراحي شده در زير ساخت برق اين مراكز و نصب كليد هايChange Overمورد نياز ، امكان برق رساني شهري و اضطراري به مراكز نامبرده را ایجاد نمودند .

مهندس گودرزی استفاده بهينه از ديزل ژنراتور320 KVAساختمان اداري و تأمين برق اضطراري پمپ خانه، تصفيه خانه و انبار هاي شمالي و جنوبي از طريق خطوط هوايي20 KVرا ، از ديگر اقدامات مهم انجام شده در راستاي اين پروژه دانست و ادامه داد: با تلاش و پیگیری همکاران این واحد طرح تأمين برق اضطراري روشنايي پيراموني شرکت با استفاده از فيدر20KVدور سايت نيز ، با موفقيت انجام شد .

مدیر فنی و توسعه سایپا کاشان با بیان اینکه یکی دیگر از طرح هاي مهم در دست اجرا جهت كاهش توقفات در هنگام نوسانات برق و جلوگيري از پرت محصولات در هنگام بي برقي هاي احتمالي، طرح نصبUPSجهت مدارهاي كنترل و فرمان مراكز حساس سالن ها و استقرار ديزل ژنراتور براي تانكEDو كوره هاي سالن رنگ مي باشد گفت: با اتمام اجراي اين طرحها ، مي توانيم از زيان هاي ناشي از بي برقي تا حد مطلوبي بكاهيم و شاهد خدمت رساني بي وقفه به مشتريان داخلي و خارجي و كمك به چرخه توليد خودرو در كشور باشيم .

شايان ذكر است آقاي مهندس عليرضا پيروزراد رئيس اداره نت برق و توزيع انرژي الكتريكي به عنوان مسئول تيم و آقايان مهندسين اميرعلي ميرعلي و محمد علي بابائي به عنوان كارشناس و ناظر پروژه ، مسئوليت اجرايي پروژه مذكور را بعهده داشته اند .


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی