فضایی سبز خرم آباد جهت مقابله با ریزگردها توسعه می یابد
کد خبر: 609714
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002Yc6
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۳
شهردار خرم آباد:
شهردار خرم آباد با اشاره به اینکه امروزپدیده ریزگردها ریشه بسیاری از مشکلات است، گفت: شهرداری خرم آباد برای مقابله با این معضل فضای سبز را توسعه می دهد.
بهروج

هرمزنصیری، شهردار خرم آباد در مراسم بهره برداری از فازسوم بوستان باغ بهشت خرم آباد گفت: گسترش فضای سبز و درختکاری مهم ترین راه مقابله با پدیده ریزگردهاستو

وی با بیان اینکه در این راستا شهرداری خرم آباد  طرح گسترش بوستان ها را در نظر دارد افزود: در این زمینه شهرداری خرم آباد اکنون توسعه بوستان بهشت در پهنه جنوبی خرم آباد را در نظر گرفته است.

نصیری افزود: پروژه فاز سوم بوستان بهشت در ماه های میانی سال 91  در خرم آباد آغاز شد و در کمتر از یک سال به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه فاز سوم بوستان بهشت درشش هکتار ساخته شده است، گفت: برای بهره برداری از این طرح اعتباری  معادل 10 میلیارد و 761  و 700 هزار ریال هزینه شده است.

نصیری با بیان اینکه با بهره برداری از فاز سوم  بوستان باغ بهشت خرم آباد،  22 هکتار به سرانه فضای سبز در این شهر افزوده شده است، عنوان کرد: هم اکنون سرانه فضای سبز در این شهر از 5/9 متر به 5/10 افزوده شده است.

شهردار خرم آباد با  بیان اینکه احیای بافت های فرسوده شهر خرم آباد با مساعدت استاندار لرستان طی سال های اخیر آغاز شده است، گفت: جهت احیای بافت فرسوده گل ، کوی علی آباد کرگانه خرم آباد تاکنون 114 واحد مسکونی تخریب شده است.

وی افزود: در این راستا اعتباری معادل یک میلیارد و 700 میلیون تومان هزینه شده است.

شهردار خرم آباد بیان کرد: در آینده نزدیک باغ پرندگان در این بوستان شروع به کار خواهد کرد.

گفتنی است، در این مراسم مسئولان نمونه شهرداری خرم آباد مورد تجلیل قرار  گرفتند.

 

پایان پیام/

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار