کد خبر: 1142991
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004nLL
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
رئیس سابق حوزه علمیه خواهران دورود مطرح کرد؛
حجت الاسلام الهی نژاد، به ظرفیت تبلیغی طلاب و روحانیت استان لرستان اشاره کرد و گفت: لازم است که بستر لازم برای بهره مندی از ظرفیت طلاب و روحانیت بومی استان در عرصه های مختلف فراهم شود.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام عبدالواحد الهی نژاد، امروز(11اسفند)، در دیدار نماینده ولی فقیه در لرستان از طلاب شهرستان های ازنا، الیگودرز و دورود مقیم در قم، به نمایندگی از طلاب لرستانی مقیم قم، اظهارداشت: از مطالبه طلاب توجه بیشتر به بحث آموزش در مدارس علمیه لرستان است.

نماینده طلاب شهرستان ازنا، الیگودرز و دورود مقیم قم افزود: با توجه به اینکه در مدارس علمیه استان لرستان خدمات ارزشمندی به ویژه در امر آموزش انجام می شود، می طلبد این خدمات بیشتر باید مورد توجه قرار گیرند.

وی از دیگر مطالبات طلاب را توجه بیشتر به بحث تربیت و تهذیب طلاب و جذب استاد اخلاق در مدارس علمیه لرستان عنوان کرد.

حجت الاسلام الهی نژاد بیان کرد: ایجاد منابع مالی پایدار و موقوفات برای مدارس علمیه استان به منظور تقویت استقلال حوزه های علمیه از دیگر مطالبات است.

وی اظهار کررد: لازم است که با استفاده از ظرفیت های استانی و شهرستانی نسبت به تامین منابع مالی حوزه های علمیه اقدام شود.

نماینده طلاب شهرستان ازنا، الیگودرز و دورود مقیم قم بر ضرورت استفاده بیشتر از توان تبلیغی طلاب بومی استان و روحانیت استان قم در عرصه تبلیغ تأکید کرد و اظهارداشت: لازم است که دستگاه های تبلیغی استان هماهنگی ها و بسترسازی لازم در شهرستان های لرستان و مناطق تبلیغی انجام دهند.

حجت الاسلام الهی نژاد حمایت از طلاب مقیم قم، با توجه به  وضعیت معیشتی سخت طلاب و اجاره مسکن بالا، را از دیگر مطالبات عنوان کرد.

برچسب ها: حوزه ، حمایت ، طلاب
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار