استقبال گروه‌های مقاومت از تشکیل ائتلاف بزرگ/ «جنگ را به خیابان‌های ریاض می‌کشانیم»
کد خبر: 1119597
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hG1
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰
گروه مقاومت اسلامی تاجیکستان از تشکیل ائتلافی برای کشاندن جنگ به خیابان‌های ریاض و دیگر مناطق عربستان به سبب سیاست‌های ویرانگر و جنایتکارانه آل سعود علیه امت اسلام حمایت کرد.

مقاومت اسلامی تاجیکستان اعلام کرد: از تشکیل ائتلافی برای کشاندن جنگ به خیابان‌های ریاض حمایت می‌کنیم.

در بیانیه این گروه مقاومت تاجیکستان آمده است: از ابتکار برادرانمان در مقاومت اسلامی گردان‌های حزب الله عراق استقبال کرده و آن را بر روی چشمان خود قرار می‌دهیم و اعتراف می‌کنیم که پیشنهاد آن‌ها بهترین پیشنهاد است.

این بیانیه آورده است: آل سعود هیچ مشروعیتی برای حکومت بر حجاز ندارد، این رژیم به دخالت در بسیاری از کشور‌های اسلامی می‌پردازد و اهداف شوم و قلدرمآبانه را در کشور‌های اسلامی به پیش می‌برد. معتقدیم بسیاری از مشکلات کشور‌های اسلامی به سبب دخالت‌های آل سعود است و اموال و ثروت‌های سرزمین حجاز (عربستان) به جای هزینه شدن در راه خدمت به اسلام، در راه کشتار و تروریسم علیه ایران و عراق و یمن و سوریه و دیگر کشور‌های اسلامی به ویژه کشور‌های منطقه آسیای مرکزی هزینه می‌شود.

این گروه مقاومت اسلامی تاجیکستان بر حمایت قاطع خود از ابتکار گردان‌های مقاومت حزب الله عراق تاکید کرده و خواستار پیوستن تمام گروه‌های مقاومت اسلامی در نقاط مختلف جهان به این برنامه شده است.

این موضع در پی درخواست گردان‌های حزب الله عراق صورت گرفت که از کشور‌های متضرر از اقدامات جنایتکارانه آل سعود درخواست کرده ائتلافی را میان خود برای انتقال جنگ به خیابان‌های ریاض تشکیل دهند.

گردان‌های حزب الله تاکید کرده است که مذاکره و گفتگو با رژیم سعودی هیچ فایده‌ای ندارد، بلکه به این رژیم زمان بیشتری برای وارد کردن ضربات سخت به کشور‌های محور مقاومت می‌دهد و فرصت بزرگی را برای جمع کردن و ساخت سلاح‌های ویرانگر فراهم می‌کند، علاوه بر اینکه به باند‌های تکفیری مورد حمایت این رژیم در منطقه فرصت بازسازی صفوف خود را می‌دهد.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار