با تسلط جمهوریخواهان بر کنگره،کمک های مالی آمریکا به اوکراین قطع می شود
کد خبر: 1116460
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gRQ
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
روسیه:
معاون رئیس شورای امنیت روسیه، گفت: معتقدم که با تسلط جمهوریخواهان بر کنگره در آمریکا، این کشور پیرو سنت پیشینِ خود یعنی " رها کردن متحدانش "، ارائه کمک های فراوان به کی یف را به حالت تعلیق درخواهد آورد.
 « دیمیتری مدودوف » خاطرنشان کرد: « احساس غالب در میان عموم آمریکایی ها شروع تغییر به سوی واقعیت در این کشور خواهد کرد و این اتفاق موجب خواهد شد که کنگره کمک های مالی به رژیم اوکراین را به حالت تعلیق درآورد.» 

معان رئیس شورای امنیت روسیه افزود: طبق سنت دیرینه آمریکا همواره دوستانش را رها کرده است و این بار نیز دیر یا زود به همین شکل در اوکراین اتفاق خواهد افتاد و مسئله کمک مالی به اوکراین به موضوعی زهرآگین و کشنده در آمریکا تبدیل خواهد شد. 

به گفته مدودوف، اعضای کنگره جدید درخواست گزارش مالی برای این کمک های مالی عظیم خواهند کرد و این اتفاق پس از درخواست جدید ۱۰ میلیارد دلاری جو بایدن برای کمک به اوکراین پر رنگ تر خواهد شد. این موضوعی اجتناب ناپذیر است. اینها قوانین سیاست هستند.

وی افزود: جمهوری خواهان پس از انتخابات در آمریکا قدرتمندتر می شوند و برای دموکرات ها دردسرساز خواهند شد. دموکرات ها نیز تلافی خواهند کرد. هیچ نیازی به توهم و تئوری های توطئه نیست. پول های بزرگ برای نظامی کردن رژیم اوکراین اختصاص داده خواهد شد. این اجماع روسیه هراسِ نخبگان سیاسی آمریکاست.

مدودوف در پایان اضافه کرد مردم آمریکا بار دیگر فریب بودجه های کلان کمک مالی سیاستمداران کشورشان را خوردند که به مقاصد نامعلومی می رسد و برای شهروندان این کشور چیزی جز افزایش هزینه ها نخواهد داشت. کی یف نیز متوجه شده است که به زودی سیل کمک های مالی از سوی آمریکا  قطع خواهد شد. 

منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار