سردار آتانی: گسترش آب شرب به روستاها از اقدامات مهم بسیج سازندگی می باشد
کد خبر: 1097700
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bYq
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
زارع

برنامه های محرومیت زدایی است که در این اقدام بسیج سازندگی شرب و حفر یک چاه عمیق و روز گذشته سردار رفیعی آتانی به اتفاق هیئت همراه شامل مدیران فنی پروژه های محرومیت زدایی از روند خط انتقال آب شرب روستایی به طول ۶۰ کلیومتر در مجتمع قاقازان بخش کوهین و آسفالت راه روستای خرزان بازدید و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

سردار آتانی در حاشیه این بازدید بیان کرد: پروژه آب شرب روستایی یکی از مهم ترین برنامه های محرومیت زدایی است که در این اقدام بسیج سازندگی استان با همکاری شرکت آب و فاضلاب در استان و پشتیبانی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) کشور، در حال احداث ۸ باب مخزن آب شرب و حفر یک چاه عمیق و اجرای ۴۹ کیلومتر خط انتقال آب در ۲۹ روستای مجتمع قاقازان از بخش کوهین می باشد.

وی گفت: امروز شاهد پیشرفت ۲۰ درصدی این عملیات در طی ۶۰ روز ماموریت شبانه روزی اردوهای جهادی بسیج سازندگی با حضور بسیجیان جهادگر عزیز هستیم.

سردار رفیعی آتانی عنوان کرد: ۴۳ گروه جهادی تخصصی از سطح استان قزوین در این امر مهم مشارکت دارند که این حرکت جهادی موجب تسریع در پیشرفت و کم کردن هزینه های اجرای پروژه شده و همه پروژه های محرومیت زدایی بسیج با همیاری مردم منطقه صورت می پذیرد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در ادامه در بازدید از پروژه آسفالت راه روستای خرزان و در توضیح این پروژه راه تصریح کرد: راه روستای خرزان به طول ۷ کیلومتر است که مقرر شده با اعتبار اولیه ای که با مشارکت اداره کل راهداری استان و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)، ۲ کیلومتر آن را آسفالت نماییم و هم اکنون در حال انجام وعده ای که داده بودیم هستیم و ۵ کیلومتر بعدی این راه روستایی هم نیازمند تامین اعتبار است تا تکمیل گردد و تحویل مردم روستا جهت تردد آسان شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار