راه اندازی خانه ایثار، نیاز جامعه ایثارگری لرستان است
کد خبر: 1096172
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bAC
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان:
حجت الاسلام هاشمی، خانه ایثار، برای نگهداری از پدران و مادران سالمند خانواده شهدا و ایثارگر که در خانه سالمندان بهزیستی هستند، راه اندازی می شود.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام دکتر «هبت اله هاشمی»، امروز(18تیر)، در برگزاری کارگروه توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان که با حضور دکتر عارفیان معاون سازمان مدیریت برنامه ریزی استان برگزار شد، اظهارداشت: بنیاد شهید محراب دستگاه های جمهوری اسلامی است و باید کمک شود که این محراب آلوده نشود.

وی با بیان اینکه در بحث تحولات اداری همه باید به دنبال تحول باشند و دو روزمان نباید مثل هم باشد، افزود: مجموعه بنیاد شهید همگی به دنبال ایجاد تحولات اداری بوده و در این زمینه نیازمند حمایت هستیم.

حجت الاسلام هاشمی به انعقاد تفاهم نامه همکاری بنیاد شهید استان با دانشگاه علوم پزشکی اشاره و بیان کرد: در راستای راه اندازی مرکز توانبخشی با همکاری دانشگاه علم پزشکی اقداماتی در حال انجام بوده و در این زمینه نیازمند حمایت مالی هستیم.

وی در ادامه راه اندازی خانه ایثار را نیاز جامعه ایثارگری لرستان خواند و گفت: این مرکز برای نگهداری از مادران و پدران شهدا که به هر دلیلی در بهزیستی نگهداری می شوند، راه اندازی می شود که این افراد به خانه ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران منتقل شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بیان کرد: در راستای راه اندازی خانه ایثار، ساختمانی برای این مرکز باید در نظر گرفته شود که امکانات و نیروی انسانی این مرکز را خودمان تأمین می کنیم.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار