عزیزی خادم:هیئت رئیسه فدراسیون همه خائن هستند!
کد خبر: 1095619
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004b1H
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
آتش حاشیه‌های فوتبال شعله ور‌تر شد
فوتبال ایران روز‌های حساس و خاصی را سپری می‌کند
فریدون حسن
در حالی که از فردا ثبت نام کاندیدا‌های انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال آغاز می‌شود، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس معزول شده فدراسیون با حضور در تلویزیون حرف‌های تازه از روند برکناری خود زد که می‌تواند جنجال تازه‌ای را بدنبال داشته باشد. نکته جالب اینکه هیچکدام از مسوولان فدراسیون فوتبال حتی حاضر به پاسخگویی هم نشدند.

عزیزی خادم در ابتدای حرف‌های خود با اشاره به ابهامات زیادی که در جریان برکناریش وجود دارد گفت: «عزل من غیر قانونی بود. یک برگه آوردند و گفتند من عزل شده ام هیچ خبری از نامه فیفا هم نبود. یک جریان رسانه‌ای خاص و دست‌های پشت پرده حکم به عزل من داد و هیئت رئیسه خائن فدراسیون هم آن را اجرا کرد. خصم خانگی فوتبال به این رشته خیانت کرد و فوتبال را به جایی رساند که در شأن مردم و ایران نیست، اعضاء هیئت رئیسه خیانت کردند و باید محاکمه شوند. آن‌ها اگر با من مشکل داشتند چرا در یکسال گذشته فقط به به و چه چه می‌کردند؟ حتی اجازه ندادند که من در مجمع از خودم دفاع کنم. من قبل از مجمع به کامرانی فر گفتم که این جلسه غیر قانونی است، اما به احترام اعضاء مجمع رفتم از آن‌ها هیچ گلایه‌ای ندارم، اما از اعضاء هیئت رئیسه شکایت می‌کنم.»

عزیزی خادم ادامه داد: «من حتی به کمیته اخلاق شکایت کردم، اما رسیدگی نشد و در پاسخم گفتند که تحت فشار هستیم، به من چهل اتهام زدند، اما در مجمع فقط سه، چهار مورد مطرح شد.»

وی افزود: «گفتند ۱۰ میلیارد به پرسپولیس داده ام این پولی بود که وزارت ورزش به تیم‌های بزرگ پرداخت می‌کرد و، چون دولت نمی‌تواند بصورت مستقیم به ورزش قهرمانی کمک کند خود آقای سجادی با من تماس گرفت که پول را پرداخت کنم. دومین موردی که مطرح شد بحث اسپانسر تیم بود که از شرکت پروازی ایراد گرفتند، سومین بحث هم مسئله پاداش‌ها بود. پاداش‌ها در زمان من نصف شد! اگر یک دلار تخلف کردم و ثابت شد ۱۰۰ دلار میدهم، حسابرس بیاورند و همه چیز را بررسی کنند.»

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: «ما عملکرد فوق العاده‌ای داشتیم، دوره من پاک‌ترین و شفاف‌ترین دوره فوتبال بوده، پیش از این با هزینه‌های چهار میلیون دلاری به جام جهانی می‌رفتیم، اما من با یک مربی ۲۰۰ هزار دلاری و با اقتدار تیم را به جام جهانی بردن، بازیکنان و کادر فنی زحمت کشیدند، اما سوال من این است که چرا همین بازیکنان در زمان ویلموتس می‌باختند؟ من نتیجه گیری در خصوص عمل کردم را به مردم واگذار می‌کنم.»

اوضاع فوتبال خوب نیست، بی سر و سامانی فدراسیون، وضعیت مبهم تیم ملی، قرارداد‌های چندین میلیاردی بازیکنان باشگاهی و حالا هم حرف‌های عزیزی خادم در آستانه ثبت نام کاندید‌ها، باید دید واکنش سئول نشینان به این همه حاشیه چیست؟ ماجدی و رفقا روز‌های سختی را پیش رو دارند روز‌هایی که با آینده فوتبال گره خورده است. کسی چه می‌داند شاید بازهم باید کمیته انتقالی برای فوتبال ایران تصمیم گیری کند!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار