جوانان در تصمیم‌سازی‌ها دیده شوند
کد خبر: 1092976
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aKe
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
فرماندار عجب شیر:
معاون فرماندار عجب شیر با بیان اینکه ظرفیت‌های جوانان ما باید به خوبی دیده شود و در تصمیم‌سازی ها حضور داشته باشند، افزود: به نظر می‌رسد این موضوع به خوبی دیده نشده است و به نوعی واگرایی وجود دارد.

رضا عاشقی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با اشاره به اینکه بر اساس برآوردهای جمعیتی از طیف‌های گوناگون موجود در شهرستان عجب شیر، در حدود ۱۴ درصد از جمعیت این خطه را جوانان تشکیل می‌دهند، اظهار داشت: به‌کارگیری از ظرفیت‌ها و استعداد جوانان در مسیر خدمت به مردم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
معاون فرماندار عجب شیر افزود: بخشی از فعالیت دستگاه ها باید در راستای فرهنگ سازی و آموزش صورت گیرد تا جوانان برای ورود به اجتماع آموزش های لازم را دریافت کنند.
وی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه و  فضای مجازی ظرفیت مناسبی برای ارائه برنامه‌های متناسب با دستورالعمل‌های بهداشتی جهت پرکردن اوقات فراغت جوانان است و اعضای ستاد در برنامه‌های خود این موضوع را مدنظر قراردهند.
عاشقی تاکید کرد: برنامه های اوقات فراغت باید براساس نیازسنجی، علاقه مندی و مشارکت خانواده های آنان در حوزه های مختلف برنامه ریزی شود.
وی ادامه داد: در بحث ازدواج، طلاق، اعتیاد و سایر آسیب ها باید از ظرفیت دستگاه های مختلف به شکل بهینه استفاده شود و برای آگاه سازی و ارایه مسایل آموزشی از ظرفیت مساجد، مدارس، دانشگاه ها، علما، اساتید و جوانان استفاده شود.
وی با بیان اینکه تدوین برنامه های مناسب و جامع برای غنی سازی اوقات فراغت نسل جوان از مهمترین شیوه های مقابله با آسیب های اجتماعی و فرهنگی است، خاطرنشان کرد: دستگاه های مسئول می توانند با تعامل، همکاری و مدیریت امکانات، ضمن پرهیز از موازی کاری در زمینه بهتر اجرا شدن این برنامه ها برای جوانان گام بردارند.
معاون فرماندار عجب شیر، از اعضای ستاد خواست تا اقدامات و برنامه های خود را که باعث ایجاد شور، اشتیاق و امید در جوانان و مرتفع شدن نگرانی و مشکلات آنان می شود با جدیت و تلاش بیشتری دنبال کنند.

برچسب ها: عجب شیر ، جوان ، امور
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار