کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر تلنگری است برای یادآوری امری فراموش شده
کد خبر: 1092514
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aDC
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان :
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر تلنگری است برای یادآوری امری فراموش شده در جامعه به ویژه برای قشر دانشگاهی، اساتید و دانشجویان که در این موضوع ورود پیدا کنند.
هادی مومنی راوندی

دکتر کورش ساکی در کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر افزود: راه‌های متفاوتی وجود دارد که دامن انسان را به انحراف و نابودی می کشاند پس لازم است همواره مورد خطاب و تذکر واقع شود.

وی تصریح کرد: انسان دائما در خطر است و از این روست که نماز روزی پنج بار واجب شده تا راه درست و صواب را به انسان یادآوری نماید.

دکتر ساکی یادآور شد: انسان خلقتا و اصالتا جاودانه طلب می باشد و در قران آمده است شیطان موقعی که خواست، انسان را فریب بدهد و از جنت بیرون بیاورد به او وعده جاودانگی داد و به این واسطه انسان فریب خورد و از شجره ممنوعه مصرف کرد .
وی گفت: بزرگترین ضربه تکنولوژی به انسان، این است که انسان را در دریای عظیم اطلاعات گم می کند و مانع تفکر اصیل درباره فلسفه وجودی انسان می شود.
دکتر ساکی افزود: گستردگی و استفاده نادرست از اطلاعات، انسان را دچار غفلت کرده و به راه های نادرست سوق می دهد بنابراین امر به معروف و نهی از منکر در حال حاضر نیز یک امر واجب است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار