کارکنان دامپزشکی جهادگران گمنام عرصه سلامت جامعه هستند
کد خبر: 1092506
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aD4
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان:
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در دیدار مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: علیرغم گستردگی حوزه کاری دامپزشکی و مشکلات مربوط به اعتبارت نظارت به موقع این نهاد سبب تضمین سلامت محصولات غذایی شده است.
هادی مومنی راوندی

محمدشریف زارعی با بیان اینکه خدمات ارزشمند کارکنان سازمان دامپزشکی بدون تبلیغات، برای تامین سلامت مردم به شکل مستمر انجام می شود گفت: مسئولیت مجموعه دامپزشکی به سبب ارتباط مستقیم، اثرگذار و استراتژیکی است که در تضمین امنیت غذایی کشور عهده دار است.
وی افزود: با توجه به وجود بیش از یکهزار و ۸۹۰ عامل بیماری دام و اشتراک بیش از ۵۰ درصد این بیماری‌ها میان انسان و دام نقش دامپزشکی برای تامین و تایید مواد غذایی سالم بسیار مهم است.
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تاکیدکرد: در حال حاضر شهرستان کاشان دارای امنیت غذایی بهتری بوده و دام و طیور تولیدی از سلامت بهداشتی مطلوبی برخوردار است به معنای واقعی مدیون و مرهون تلاش های شبانه روزی و بی دریغ این عزیزان است.
زارعی تصریح کرد: متاسفانه بخشی از هفت هزار دام منطقه کاشان در حوزه شهری هستند و این در کنار فعالیت ۶۰۰ واحد پرورش پرنده و ۵۵۰ واحد تولید ماهیان زینتی در راوند و فرسودگی کشتارگاه کاشان سبب انتظار بیشتر مردم از دامپزشکی در جایگاه یک مجموعه نظارتی شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار