استقرار سامانه هوشمند مدیریت ماشین آلات خدمات شهری شهرداری کرج
کد خبر: 1088500
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZAS
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرج گفت : با تاکید شهردار و اعضای شورای شهر در راستای تحقق عدالت پرداختی و صیانت از منافع شهرداری، کارکرد ماشین آلات این حوزه به صورت هوشمند مدیریت، رصد و محاسبه می شود.

غلامرضا رضوانی الوار اظهار داشت: برای اولین بار در تاریخ مدیریت شهری و با هدف نظارت بهینه و تحقق عدالت پرداختی و در راستای سیاست های شهردار و اعضای محترم شورای شهر، مدیریت و نظارت بر عملکرد ماشین آلات و طبیعتاً پرداختی به آنها بر اساس سامانه ای بی ال EBL صورت می پذیرد.

وی افزود: با ظهور سیستم های هوشمند در حوزه مدیریت عملکرد ماشین آلات، طبیعتاً بسیاری از اشکالات گذشته در نحوه محاسبه کارکردها و پرداخت ها وجود نخواهد داشت و روندی شفاف تر، نظارت پذیرتر و عدالت محورتر را شاهد خواهیم بود که این مهم با سیاست های دوره ششم مدیریت شهری کرج نیز سازگاری دارد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه شهرداری کرج یکی از کلانشهرهای کشور به شمار می رود و حجم ماشین آلات عمرانی و خدماتی آن قابل توجه است، استفاده از نیروی انسانی جهت نظارت بر کارکرد آنها و محاسبه میزان پرداختی بر حسب عملکرد روندی زمانبر و پیچیده بود که اکنون با استقرار سامانه هوشمند، این فرایند با پشتیبانی نرم افزارهای الکترونیکی و با کمترین انحراف صورت می گیرد.

رضوانی الوار در پایان از ارتقای بهره وری، نظارت و شفافیت به عنوان دستاوردهای استقرار این سامانه هوشمند یاد کرد و گفت: این سامانه به ویژه در مواقع بحرانی به آرایش بهتر ماشین آلات و مانورِ بهتر خدمت رسانی به شهروندان و اطلاع دقیق از عملکرد ماشین آلات در مواجهه با ماموریت های محوله کمک شایانی می کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار