خانه جوان در تمامی شهرستان‌های البرز راه اندازی می شود
کد خبر: 1075167
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VhP
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
استاندار البرز :
نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه باید وحدت، انسجام و هم افزایی در استان نهادینه شود، گفت: حل و فصل بسیاری از مشکلات در گرو کاهش دغدغه‌های اقتصادی است.

مجتبی عبداللهی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان البرز، با بیان اینکه باید از جوانان با تمام توان و امکاناتمان حمایت کنیم، افزود: جوانی که بتازگی ازدواج کرده باید پشتیبانی شود که در مسیر زندگیش با بن بست‌های متعدد مواجه نشود.

وی ادامه داد: باید بانک‌های البرز آمار دقیقی از تعداد متقاضیان وام ازدواج در استان ارائه دهند و در این جلسه مصوب می شود که تمامی متقاضیان باید با همراهی بانک ها و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان تا پایان سال تسهیلات خود را دریافت کنند.

عبداللهی گفت: جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان باید هر ماه برگزار شود و فرمانداران نیز همین روند را در شهرستان ها دنبال کنند.

وی افزود: ضرورت دارد که تمامی فرمانداران در شهرستان‌ها برای راه اندازی و اختصاص امکانات به خانه جوان اقدام کنند.

استاندار البرز گفت: باید با استفاده از اساتید مجرب و شاخص هر ماه برای جوانان در زمینه‌های مختلف سمینارها و کارگاه‌های آموزشی برگزار شود تا مهارت‌های زندگی بویژه قبل و بعد ازدواج را بیاموزند.

وی افزود: باید با استفاده از ظرفیت‌های استانی در حوزه های مختلف بویژه خیرین و سمن‌های فعال، جهت تهیه بسته‌های حمایتی برای ازدواج جوانان اقدام کنیم.

عبداللهی گفت: از اساتید، صاحب نظران و جوانان درخواست داریم که در خصوص راهکارهای تخصصی افزایش ازدواج و کاهش طلاق وارد عمل شوند.

به گذشته باز نمی‌گردیم

وی افزود: به گذشته باز نمی‌گردیم، اگر کوتاهی و کمبودی در ارائه خدمات و حمایت جوانان وجود داشته اکنون درصدد جبران هستیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

استاندار البرز گفت: از جوانان انتظار داریم که ظرفیت‌های استان را بشناسند و در راستای بهره برداری از آنها راهکار ارائه دهند، در این رابطه می‌توان سکونت اقوام مختلف ایرانی را در این استان مورد توجه قرار داد و برای ایجاد همگرایی و استفاده از آداب و سنن اقوام مختلف در حوزه گردشگری برنامه ریزی کرد.

وی افزود: ستاد ساماندهی امور جوانان باید به سراغ حوزه‌های فرهنگی اجتماعی ادارات، دستگاه‌ها و نهادها برود و برای تجمیع امکانات و متمرکز کردن اعتبارات و حمایت‌ها، برنامه بدهد.

عبداللهی با بیان اینکه باید وحدت، انسجام و هم افزایی در البرز نهادینه شود، گفت: بر این باور هستیم که حل و فصل بسیاری از مشکلات در گرو کاهش دغدغه‌های اقتصادی است از این رو اکنون بین قوا اراده‌ای قوی در نهایت اتحاد و انسجام برای گره گشایی از این مشکل شکل گرفته است

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار