پیگیری و طرح مشکلات کارخانه سیمان خرم‌آباد در سفر رئیس جمهور
کد خبر: 1070539
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UUl
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
استاندار لرستان مطرح کرد؛
استاندار لرستان از پیگیری و طرح مشکلات کارخانه سیمان خرم‌آباد در سفر روزهای آتی رئیس جمهور به این استان خبر داد.

به گزارش جوان از لرستان، فرهاد زیویار امروز شنبه در بازدید از برخی پروژه‌های سطح شهر خرم آباد در سخنانی اظهار داشت: در ادامه بازدیدها از وضعیت پروژه‌های استان، امروز از آخرین وضعیت دانشکده کشاورزی و تأسیسات وابسته به آن، کارخانه یخچال سازی و محل احداث پروژه کارخانه سیمان خرم آباد بازدید میدانی به عمل آمد.

وی عنوان کرد: در این بازدید، موضوع بررسی و شناخت میدانی از نوع فعالیت و ظرفیت‌های موجود در این پروژه‌ها مد نظر بود تا با جمع بندی مشکلات و موانع آنها، بتوان در ردیف پروژه‌های اولویت دار به هیئت اقتصادی همراه رئیس جمهور، برای رفع مشکلات معرفی کرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: طرح‌های اقتصادی راکد و نیمه فعال استان که دارای توجیه اقتصادی هستند با هدف حمایت و بازگشت به چرخه تولید، در سفر آتی رئیس جمهور و هیئت همراه به لرستان مطرح و پیگیری خواهند شد.

زیویار ادامه داد: در استان ظرفیت‌های اقتصادی مهمی وجود دارد که به دلایل مختلف از چرخه تولید بازمانده‌اند و در صورت حمایت از آنها زمینه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان به خوبی فراهم می‌آید.

وی تاکید کرد: برخی پروژه‌های استان مانند کارخانه سیمان خرم آباد که در سال‌های گذشته کلنگ آنها به زمین زده شده، پیشرفت فیزیکی مناسبی ندارند و لازم است با توجه به مشکلات موجود، تصمیم مقتضی اتخاذ و حمایت از طرح‌های اقتصادی استان در اولویت قرار گیرد.

استاندار لرستان افزود: در لرستان ظرفیت‌های بالایی برای سرمایه گذاری وجود دارد که به منظور حمایت از صنایع و طرح‌های اقتصادی استان لازم است زمینه حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی با آماده سازی زیرساخت‌ها، فراهم شود.

برچسب ها: لرستان ، طرح ها ، اقتصاد
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار