سیلی محکم سپاه پاسداران به سردمداران دولت غارتگر آمریکا
کد خبر: 1067637
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Tjx
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اجرای عملیاتی پیچیده بر روی عرشه کشتی سرقت شده سیلی محکمی به سردمداران دولت غارتگر آمریکا زدند.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین «سید احمدرضا شاهرخی»، در خطبه های نمازجمعه این هفته با گرامی داشت ۱۳ آبان گفت: ملت ایران به ویژه مردم لرستان در این روز سیلی محکمی به استکبار زدند.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: دومین سیلی که در چند روز اخیر به دولت غارتگر آمریکا زده شد، توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای آمریکایی با حمله به نفتکش ایرانی و هدایت آن به مکانی دیگر باعث شد که جان بر کفان سپاه پاسداران با اجرای عملیاتی پیچیده بر روی عرشه کشتی سرقت شده حاضر شوند و این کشتی را علیرغم تلاش های هوایی و زمینی نیروهای آمریکایی به سمت ایران هدایت کنند و این خود ضربه سنگینی به پیکره نیروهای آمریکایی بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی در ادامه تصریح کرد: این حرکت سپاه پاسداران به کشورهای همسایه ایران اسلامی نشان داد که همچنان آمادگی برپایی امنیت در دریاهای کشور را داریم.

مبارزه با فساد اولویت کاری مسئولان قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به تأکید آیت الله رییسی برای پنجمین بار بر مبارزه با فساد و بسترهای فسادزا، عنوان داشت: امید است در دولت سیزدهم از سوی وزرا و معاونان آنها مبارزه با فساد و بسترهای فسازا در اولویت قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: قطع دست های پنهان در رانت و فساد لازمه پیشرفت و توسعه کشور است و در خدمت به مردم باید عدالت محوری مورد توجه ویژه قرار گیرد.

ترزیق واکسن کرونا اولویت مردم قرار گیرد

امام جمعه خرم آباد به وضعیت کرونایی در استان لرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به تغییر وضعیت کرونایی در شهرستان های استان مراقبت بیشتر و ترزیق واکسن کرونا باید مورد توجه مردم قرار گیرد.

برچسب ها: نمازجمعه ، امریکا ، سپاه
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار