مردم می‌توانند در اداره شهر نقش‌آفرین باشند
کد خبر: 1066478
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TRG
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان:
محمدرضا فلاح با بیان اینکه مردم می‌توانند در اداره شهر نقش‌آفرین باشند، گفت: یکی از ویژگی‌های شورای اسلامی شهر آن است که از نزدیک می‌تواند مشکلات و نیازهای شهر، منطقه و محله را ‌بینند و می‌توانند با کمک و مشارکت مردم برای رفع آنها برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کنند.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: هفته وحدت باعث نامیدی دشمنان اسلام خواهد شد. هفته وحدت در همه ابعاد زندگی نیز سبب مودت و برادری می‌شود و در جامعه سبب پیشرفت و آبادانی و در اداره محلات، منطقه، شهر و کشور سبب خیر و برکت می‌شود.

وی با اشاره به اصل هفت قانون اساسی که شوراها را به عنوان ارگان تصمیم‌گیری در اداره امور کشور قلمداد می‌کند، گفت: با ایجاد شوراهای اسلامی شهر و روستا کلیه امور به مردم واگذار می‌کنند و مردم هر شهر و روستا با حمایت و مشارکت در تصمیم‌گیری می‌توانند نقش موثری در ارتقای کیفی شهری داشته باشند.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه امروزه یکی از چالش‌های اساسی مدیریت شهری دخالت و موازی‌کاری نهادهای رسمی و غیررسمی در اداره شهر است، ادامه داد: عدم مدیریت واحد شهری مشکلات عدیده‌ای را برای شهر و مردم ایجاد کرده است و نیز هزینه اداره شهر چندین برابر شده است.

فلاح با بیان اینکه شهرداری یک نهاد عمومی و غیردولتی با محوریت شورای شهر که نمایندگان مردم هستند، گفت: شهرداری‌ها می‌توانند نقش موثری در ارتقای زندگی شهروندان داشته باشند.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند در اداره شهر نقش‌آفرین باشند، افزود: یکی از ویژگی‌های شورای اسلامی شهر آن است که از نزدیک می‌تواند مشکلات و نیازهای شهر، منطقه و محله را ‌بینند و می‌توانند با کمک و مشارکت مردم برای رفع آنها برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری کنند.

درادامه رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان در پایان از مردم و نخبگان شهر خواست که نمایندگان خود را در جهت رفع مشکلات شهری کمک کنند و نظرات و برنامه‌های خود را با نمایندگان شهر درمیان بگذارند.

این جلسه با حضور محمدرضا فلاح، رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامي شهر اصفهان، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان و رییس پلیس راهور استان و شهرستان اصفهان تشکیل شد.

تعامل و گسترش همکاری دوجانبه بین مدیریت شهری و پلیس راهور استان و شهرستان اصفهان محور اصلی گفتگو در این دیدار بود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی