سلامت اصفهان در حال سقوط در پرتگاهی به‌نام‌ بی تفاوتی!!
کد خبر: 1066189
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TMb
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
"یاداشت "
بار دیگر ثابت کردیم از سخن تا عمل زمین تا آسمان فاصله است و اصفهان را رها کرده اند!

به گزارش خبرنگار جوان انلاین اصفهان؛ خانم شهروزبهادری فعال روزنامه نگاردر یاداشتی نوشت ؛بار دیگر در اخلاق و قبول مسئولیت های اجتماعی به خودمان باختیم!

 دکتر شاهین شیرانی با سابقه(۸ ساله) و نه چندان‌ماندگار  ، بار دیگر هُمای مسئولیت بر شانه شان نشست تا سکان دار کشتی طوفان زده سلامت اصفهان باشند اما گویی رخوت سن و سال ایشان را فرا گرفته چرا که در شرایط بحرانی بیماری کرونا و اخطار موج جدید، بعد از گذشت یک ماه از انتصابشان فقط توانستند دو انتصاب را در دانشگاه خود داشته باشند!

بگذریم ،

خواستم در ابتدا به عنوان یک فعال روزنامه نگار حضورشان عرض کنم حال که عزیزان پایتخت نشین برای انتصاب ریاست دانشگاه اصفهان سخت نگرفتند پس شما هم زیاد مته به خشخاش نگذارید و سریع سر و سامانی به کارها بدهید شاید عجله شما افاقه داشته باشد! وبا تلنگری به روابط عمومی محترم بخواهید که حداقل ایشان مو تور اطلاع رسانی را روشن کنند ،پاسخگو باشند و با شفاف سازی مردم را در جریان مرگ و میر کرونا بگذارند ،چرا که با این سکوت و آرامش احساس می‌شود معجزه ایی رخ داده و کرونا به لطف قدوم عزیزان در اصفهان ریشه کن شده است!!

 از طرفی دکتر کمال حیدری معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی حکمی به عنوان معاون بهداشت وزارت درمان انتصاب شدند و جالب‌تر دکتر حیدری هم جناب دکتر رضایی معاون فنی مرکز بهداشت دانشگاه را به عنوان رئیس مرکز مدیریت شبکه بهداشت کشور منصوب کردند !  با این انتصاب ها احساس کردم شاید عزیزان یک روح در دو کالبد بودند و طاقت دوری یکدیگر را نمی توانستند تحمل کنند وگرنه چرا باید در چنین شرایط بحرانی بهداشت علوم پزشکی  اصفهان بدون سکاندار و به مدت ۱۰ روز به حال خود رها شود؟

 مرکزی که قلب ترویج و تزریق واکسن کرونا به مردم است و با وجود واکسن، فقط ۶۰ درصد شهروندان  با نوبت اول  واکسینه شده اند در حالی که تهران در همین مدت زمان توانسته ۹۰ درصد جمعیت خود را با تزریق نوبت اول واکسینه کند!

اینکه استان  اصفهان مدیران  صاحب نام بسیاری را به کشور هدیه داده تا به جامعه خدمت کنند شکی نیست، اما آیا عشق  به خدمت در پایتخت آنقدر قوی است که چون صفحه شطرنج،  مدیران اصفهانی برای یک پُست بالاتر دست  به کیش و مات کردن مردم اصفهان زده اند و صندلی خود را با همه شعارهای  سلامت شان رها کرده اند؟

متاسفانه اصفهان چون گذشته بار دیگر به حال خود رها شد تا ببینیم  در عمل و در قبال مسئولیت های اجتماعی و قول هایی که مردم داده ایم به خود باختیم!

استاندار محترم اصفهان،شهردار گرامی نصف جهان ،روحانیون ،صاحبان قلم، فرهیختگان، معتمدین ،ورزشکاران،( اصفهان )در حال تجربه یک بی تفاوتی اجتماعی است که هزاران هزار بار از ویروس کرونا خطرناک تر است!

ای کاش شهرداری به جای هزینه های تبلیغاتی  بیهوده ۹۰ درصد فعالیت خود را برای تشویق مردم به واکسینه شدن متمرکز کند،ای کاش صدا و سیما به جای تبلیغات چیپس و پفک و درآمد زایی به فکر حفظ سرمایه های واقعی استان باشد !

 همه ما و شما در قبال این بی‌تفاوتی ها مسئولیم، همانطور که به مناسبت‌های مختلف خود را موظف میدانیم تا پرچم ها و بیلبوردهای مختلف مناسبتی را در هر کوچه ، برزن و مسجد به اهتزاز درآوریم امروز نیز می‌بایست برای تشویق مردم به واکسینه شدن بکوشیم ، امر به معروف و نهی از منکر با تکیه بر آیات قرآن یک وظیفه همگانی را بر عهده انسانها گذاشته، مسئولین و مدیران ارشد می بایست همه توان خود را بکار بگیرند و  مردم را نسبت به سلامت خود حساس کنند .

متاسفم که بسیاری از مدیران ما  بال پروازشان به سمت پایتخت همیشه گشوده است !

این که چرا با وجود واکسن ما نتوانستیم شهروندان را تشویق به واکسینه شدن کنیم به نظر بنده سوال نیست بلکه یک شکست است که مسئولین عزیز باید در قبال مردم اصفهان پاسخگو باشند.اصفهانی که این روزها گویی همه از حال آب" هوا" و سلامتیش غافل شده اند !

،

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار