محمد مهدی احمدی سکان شهردار مبارکه را در دست گرفت
کد خبر: 1065498
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TBS
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
با حکم استاندار اصفهان، شهردار مبارکه منصوب شد؛
به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان« محمد مهدی احمدی » که با رأی شورای اسلامی مبارکه به عنوان سکاندار جدید این شهر انتخاب شده بود، با حکم سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان به عنوان شهردار مبارکه معرفی و منصوب شد .

 

در حکم استانداراصفهان آمده است:«با سلام بنا به پیشنهاد شورای اسلامی شهر مبارکه در اجرای تبصره (3) ماده (80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/خرداد/1375 و اصلاحات بعدی آن و به موجب این حکم جنابعالی به سمت شهردار مبارکه منصوب می گردید.»

در بخش دیگری از این حکم، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، بر رعایت آموزه های دینی و هنر اصیل اسلامی در الگوی شهرسازی و توجه به سیاست های اجرایی و محوری ریاست محترم جمهوری اسلامی در رفتارهای مدیریتی با کارکنان شریف شهرداری و مردم عزیز تأکید شده است.

ازجمله سوابق علمی و اجرایی وی می توان به این موارد اشاره کرد  :1.شهرسازي الکترونیک و برون سپاري شهرداري اصفهان 2. مشاور معاون شهرسازي و معماري شهرداري اصفهان  3. عضو گروه تخصصي نقشه برداري سازمان نظام مهندسي ساختمان استان 4. کارشناس رسمي دادگستري استان اصفهان 5. مدير GIS شهرداري اصفهان 6. مدير بازرسي سازمان فاوا شهرداري اصفهان7. مدرس دانشکده عمران دانشگاه صنعتي اصفهان 8. مدرس دانشکده عمران و نقشه برداري دانشگاه اصفهان 9. مدرس دانشکده عمران دانشگاه آزاد نجف آباد 10. مدرس دانشکده نقشه برداري دانشگاه غیر انتفاعي دانش پژوهان 11. مدرس دانشگاه غیر انتفاعي سپاهان 12 مدرس مرکزآموزش شهرداري اصفهان

 ❖افتخارات :

  1. کسب رتبه 1 کنکور دکتري سال 1397
  2. کسب رتبه 4 کنکور کارشناسي ارشد سال 1391
  3. اخذ بورسیه تحصیلي دکتري از دانشگاه هاي Twente کشور هلند و TU Monchen کشور

آلمان و Newcastle انگلستان

  1. مسلط به زبان انگلیسي و آلماني(اخذ مدرک زبان IELTS با نمره 8 و سطح A1 آلماني)
  2. تالیفات و مقاالت متعدد در ژورنال هاي معتبر داخلي و خارج

سرپرستی روزنامه جوان استان اصفهان ضمن تبریک انتصاب ایشان و آرزوی موفقیت برای وی ابرازداشت: انشالله عملکرد آقای دکتر محمد مهدی احمدی در تسهیل انجام امور به گونه ای باشد تا رضایتمندی مردم شهرمبارکه را به دنبال داشته باشد و در مجموعه شهرداری بتواند در انجام هرچه بهتر کارها به شهرمبارکه کمک کند تا این مجموعه با مشکل خاصی در زمینه های مختلف شهری روبرو نشودوهمچنین مبارزه با فساد و پاسخگویی به موقع به درخواست های مردم و خدمت خالصانه و صادقانه از دیگر برنامه های ایشان باشد .

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی