رفع تصرف بیست وسه هزارو500متراز اراضی ملی
کد خبر: 1064482
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sv4
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان :
علیرضا قاری‌قرآن از رفع تصرف و اجرای 40 فقره حکم قطعی قضایی برای بیش از 23 هزار و 500 مترمربع از اراضی ملی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین اصفهان،مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه حفظ و حراست از عرصه‌های ملی یکی از اولویت‌های اصلی این اداره کل است اظهار کرد: در سال جاری 23 هزار و 510 متر مربع از اراضی ملی در سطح این استان با اجرای 40 فقره حکم قطعی قضایی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.

    وی افزود: احکام اجرایی به موجب دست درازی سودجویان به اراضی شهرستان های کاشان، فریدن، مبارکه، نایین، لنجان، شهرضا، شاهین شهر، نجف آباد، کوهپایه و شهرستان اصفهان صادر شده است.

     مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: این میزان از اراضی ملی در سال جاری در قالب 30 مورد عملیات اجرایی عوامل یگان حفاظت اراضی استان اعاده شد.

     وی خاطرنشان کرد: در سال 1399 نیز 160.5 هکتار از اراضی ملی در سطح استان اصفهان با صدور و اجرای حکم قضایی قطعی رفع تصرف شدند.

    قاری‌قرآن اذعان داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با حمایت دستگاه قضایی هیچ مماشاتی با زمین خواران ندارد و تصرف اراضی ملی به هر بهانه‌ای که صورت گرفته باشد نتیجه‌ای غیر از تعقیب قضایی و محکومیت کیفری و قلع و قمع و زیان ناشی از آن برای متصرفان به همراه ندارد لذا با تمام تلاش دست متصرفان را از تصرف اراضی ملی کوتاه می‌کنیم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی