پویش ملی «شور عاطفه ها» با هدف کمک به تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند برگزار می شود
کد خبر: 1061853
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SEf
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
مدیرکل کمیته امداد لرستان:
شیخ پور، با اشاره به برگزاری پویش ملی «شور عاطفه ها» با هدف کمک به تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند، گفت: در این راستا 222 مرکز نیکوکاری کمک های مردمی را جمع آوری می کنند.

به گزارش جوان از لرستان، جلال شیخ پور، امروز(21شهریور)، در جمع خبرنگاران از اجرای پویش «شور عاطفه‌ها» با هدف کمک به تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند خبر داد و اظهارداشت: در این راستا 222 مرکز خیریه دایر شده است.

مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به اینکه این پویش تا 11 مهر ادامه دارد، افزود: پویش شور عاطفه‌ها با شعار«باهم مشق محبت بنویسیم» و با همکاری کمیته امداد، صدا و سیما، آموزش‌ و پرورش، بسیج و مشارکت فعال مراکز نیکوکاری برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد مرکز خیریه ۲۴ اداره کمیته امداد در شهرها و مناطق استان و ۱۹۸ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم برای دانش‌آموزان نیازمند آماده هستند.

شیخ پور با اشاره به مجازی بودن تحصیل دانش آموزان به علت شیوع ویروس کرونا، یادآور شد: وسایل آموزشی ازجمله تبلت و گوشی هوشمند نیاز دانش اموزان محروم بوده و پویش شور عاطفه ها با اولویت ملزومات آموزش غیرحضوری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها برای کمک به دانش آموزان جمع آوری شد، خاطرنشان کرد: امید است که امسال شاهد حضور پر رنگ مردم نیکوکار استان در رویداد ملی شور عاطفه ها باشیم.

مدیرکل کمیته امداد لرستان ابراز داشت: مردم می توانند از طریق شماره‌گیری کد #۰۶۶*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۹۵ کمک‌های خود را برای تامین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز نمایند.

برچسب ها: مهر ، سال تحصیلی
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار