کویت شلیک راکت به سمت پایگاه آمریکایی از خاک عراق را تکذیب کرد
کد خبر: 1059904
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004RjE
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
پس از انتشار اخباری درباره حمله راکتی به یک پایگاه نظامی آمریکا در مرز عراق و کویت، ستاد مشترک ارتش کویت هر گونه اصابت راکت به خاک این کشور را رد کرد.

 یک منبع امنیتی عراق جمعه شب (دیشب) از شلیک چند راکت از خاک عراق به سمت یک پایگاه نظامی آمریکایی واقع در مرز عراق و کویت خبر داد.

وبگاه «شفق نیوز» به نقل از این منبع گزارش داد که افراد ناشناس سه راکت از داخل خاک عراق به سمت پایگاه نظامی آمریکا در گذرگاه جریشان (سفوان در عراق) شلیک کرده‌اند.

این منبع افزود که دو راکت به اطراف این پایگاه اصابت کرده و راکت سومی از این پایاه عبور و به خاک کویت اصابت کرده است.

همچنین «عباس ماهر» شهردار الزبیر نیز گفت: «سه راکت از سمت عراق به ناحیه سفوان شلیک شد که دو راکت به خاک کویت در نزدیکی چاه نفت و یک راکت نیز به خاک عراق اصابت کرد».

وی افزود که تاکنون هیچ اطلاعاتی از هدف قرار دادن هیچ پایگاه آمریکایی در دست نیست.

در همین ارتباط ستاد مشترک ارتش کویت اخبار منتشر شده درباره شلیک سه راکت به خاک کویت و هدف قرار دادن منطقه اطراف پایگاه آمریکایی را رد و تأکید کرد که مرز کویت باثبات و امن است و هیچ حادثه‌ای رخ نداده است.

بنابر گزارش خبرگزاری کویت (کونا)، در بیانیه ستاد مشترک ارتش کویت از رسانه‌ها خواسته شده است تا در انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشند چرا که چنین اخباری به ایجاد ناامنی و بی‌ثباتی در کشور منجر می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار