بازداشت ۲ شکارچی دختران پایتخت
کد خبر: 1059821
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Rht
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

دو مرد شیطان صفت که پس از فریب دختران جوان در اینستاگرام آن‌ها را با آبمیوه مسموم بیهوش و بعد از تعرض، اموالشان را سرقت می‌کردند سرانجام بازداشت شدند.
به گزارش جوان، سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ توضیح داد: اول مرداد ماه امسال دختر جوانی خودش را به پلیس آگاهی تهران رساند و علیه دو مرد شیطان صفت شکایت کرد. او گفت که مردان جوان او را با خودروی پژو‌۲۰۶ سفیدرنگ ربوده و به وی تعرض کرده‌اند. دختر جوان در توضیح بیشتر ماجرا به کارآگاهان اداره‌یازدهم پلیس‌آگاهی گفت: من در زمینه آرایشی و بهداشتی مو و پوست فعالیت می‌کنم و به همین سبب در اینستاگرام فعالیت دارم. چندی قبل یکی از دنبال‌کنندگان صفحه اینستاگرامم به صورت شخصی پیام فرستاد و در مورد بهداشت مو و پوست سؤالاتی کرد. او چند باری به این بهانه با من به صورت پیامی از طریق فضای مجازی در ارتباط بود تا اینکه در یکی از پیام‌هایش به من پیشنهاد ازدواج داد. من درخواست او را رد کردم، اما مرد جوان که خودش را امیر معرفی کرد دست بردار نبود و روی خواسته‌اش اصرار داشت. او گفت که شغل مناسبی دارد و وضع مالی‌اش هم خوب است و اصرار کرد که حضوری در این باره حرف بزنیم. مدتی که گذشت او همچنان اصرار به ملاقات داشت تا این که در یکی از محله‌های غرب تهران با او قرار گذاشتم. آن روز امیر با خودروی پژو‌۲۰۶ سفید رنگ سر قرار حاضر شد و من سوار شدم. بعد از حرکت کمی حرف زدیم و امیر جایی کنار خیابان توقف کرد و گفت که می‌خواهد آبمیوه بخرد. وقتی دقت کردم آن اطراف آبمیوه فروشی ندیدیم با این حال لحظاتی بعد امیر با دو آبمیوه برگشت. یکی را به من تعارف کرد و دیگری را خودش خورد. هنوز مدت زیادی نگذشته بود سرم سنگین شد و چیزی متوجه نشدم و از هوش رفتم. من در حالت بی‌هوشی چند باری به هوش آمدم و دوباره از هوش می‌رفتم تا اینکه نمی‌دانم چه مدت گذشت، اما وقتی به هوش آمدم دیدم که امیر و مرد دیگری در حال....
دختر جوان ادامه داد: بعد از حادثه سیاه آن دو نفر پول، طلا و لوازم با ارزشی را که همراه داشتم سرقت کردند. همچنین با تهدید رمز کار عابربانکم را گرفتند و سرانجام من را ساعت‌۱۰ شب کنار خیابان رها کرده و فرار کردند. دختر جوان ادامه داد: بعد از حادثه سیاه دچار بیماری شدم و حتی تا سه‌روز حالم بد بود و گیج بودم. حتی بعد از اینکه حالم خوب شد متوجه شدم روز حادثه زمانی که من بی هوش بودم او با اثر انگشتم رمز گوشی‌ام را باز کرده و تمامی پیام‌هایی که ما برای هم در فضای مجازی فرستاده ایم را پاک کرده‌است تا ردی از خود به‌جای نگذارد و الان از آن‌ها شکایت دارم.
بعد از مطرح شدن شکایت کارآگاهان اداره یازدهم پلیس‌آگاهی تهران در این باره تحقیق کردند. در حالی که بررسی‌ها جریان داشت شکایت‌های دیگری به پلیس اعلام شد. تحقیق از دختران جوان در این باره نشان داد که آن‌ها هم به همین شیوه مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند. مشخصاتی که قربانیان پرونده از دو متهم در اختیار پلیس گذاشته بودند با مشخصاتی که اولین شاکی به پلیس اعلام کرده بود مطابقت داشت، بنابراین معلوم شد که متهمان به این شیوه در حال ارتکاب جنایت سریالی هستند. در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان پلیس با اطلاعاتی که شاکیان در اختیارشان گذاشته بودند و بررسی‌های میدانی و بازبینی دوربین‌های مداربسته موفق شدند مخفیگاه امیر را در غرب تهران شناسایی و چند روز قبل او را بازداشت کنند. متهم در بازجویی‌های اولیه جرمش را انکار کرد، اما وقتی با دختران جوان مواجه شد چاره‌ای جز اعتراف نداشت. متهم اصلی گفت از مدتی قبل با همدستی دوستش کامران سناریوی تعرض به دختران و سرقت اموال آن‌ها را طراحی و آن را اجرا کرده‌اند. متهم ۲۵‌ساله به مأموران گفت: من دانشجوی حقوق و خدمات قضایی هستم و در کار‌های هنری هم فعالیت دارم. البته کار اصلی‌ام تشریفات مجالس عروسی و تولد است و چند سالی در مجالس جشن عروسی و تولد خوانندگی می‌کنم. با شاکی که در زمینه بهداشت و مو و پوست فعالیت داشت در فضای مجازی آشنا شدم که از من خواست در زمینه برنامه‌های عکاسی در فضای مجازی با او همکاری کنم، چون می‌خواست کارش را در فضای مجازی تبلیغ کند. با شاکیان دوم و سوم هم در دو مجلسی که خوانندگی و کار تشریفات مجلس را انجام می‌دادم آشنا شدم. با اطلاعاتی که امیر در اختیار پلیس گذاشت مخفیگاه کامران هم شناسایی و بازداشت شد. کامران هم در بازجویی‌ها حرف‌های امیر را تأیید کرد.
سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات برای شناسایی جرائم بیشتر متهمان در اداره‌یازدهم پلیس‌آگاهی تهران جریان دارد. وی ادامه داد: دستور انتشار تصاویر بدون پوشش متهمان از سوی قاضی پرونده صادر شده و کسانی که به این شیوه مورد آزار قرار گرفته‌اند به اداره ۱۱ پلیس‌آگاهی تهران مراجعه کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار