هرگونه تعرض به مسجدالاقصی و قدس با واکنش مقاومت مواجه خواهد شد
کد خبر: 1052122
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Phi
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
جنبش حماس:
«اسماعیل رضوان» از رهبران ارشد حماس هرگونه تعدی به مسجدالاقصی و فلسطینی ها در قدس اشغالی را تعرض به مقاومت برشمرد که با واکنش حتمی روبرو خواهد شد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، مسئولیت کامل تنش‌ها در قدس اشغالی را متوسط رژیم صهیونیستی دانست.

«اسماعیل رضوان» در گفتگو با المسیره گفت: تداوم اقدامات تحریک آمیز صهیونیست‌ها علیه فلسطینی‌ها در قدس، محله الشیخ جراح و محله سلوان و بطن الهوی را خطرناک می‌بینیم.

وی افزود: مسئولیت کامل تداوم جنایات و اقدامات تحریک آمیز علیه فلسطینی‌ها را متوجه رژیم اشغالگر اسرائیل می‌دانیم.

رضوان تاکید کرد: هرگونه تعدی به مسجدالاقصی عبور از تمام خط قرمزها است و مقاومت حتماً به هرگونه تعرض به مسجدالاقصی، الشیخ جراح، سلوان و بطن الهوی پاسخ می‌دهد.

وی تصریح کرد: هرگونه تعرض به مسجدالاقصی با مقاومت کامل مواجه خواهد شد و تمام گزینه‌ها مطرح است. اجازه تغییر قواعد درگیری را که نبرد سیف القدس تثبیت کرد نمی‌دهیم و به نظر می‌رسد که دشمن هنوز درس نگرفته است.

عضو ارشد حماس ادامه داد: تعرض به ملت ما در قدس یا مسجدالاقصی تعرض به مقاومت است و مقاومت به این تعرضات پاسخ خواهد داد. رهبری مقاومت در غزه، لبنان و محور مقاومت تاکید کردند که تعدی به مسجدالاقصی به معنای جنگ منطقه‌ای است و دشمن باید این معادله را درک کند.

رضوان گفت: در صورتی که دشمن در اقدامات تحریک آمیز خود از خطوط قرمز عبور کند و به مسجدالاقصی کوچک‌ترین تعرضی شود تمام احتمالات وارد است. تغییر مسیر تظاهرات پرچم و دوری آن از مسجدالاقصی و بخش قدیمی قدس نشانگر تسلیم شدن در برابر اراده مقاومت است.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار