کاهش مشارکت مردم نتیجه عملکرد اصلاح‌طلبان است
کد خبر: 1049598
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P30
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس:
اصلاح‌طلبان تلاش می‌کنند با حمله به شورای نگهبان هم ذهن مردم را از واقعیت عملکرد خودشان منحرف کنند و هم توپ کاهش مشارکت را به زمین شورای نگهبان بیندازند، در حالی که اگر مشارکت مردم کم هم باشد نتیجه عملکرد همین افراد است.

اصلاح‌طلبان تلاش مي‌كنند با حمله به شوراي نگهبان هم ذهن مردم را از واقعيت عملكرد خودشان منحرف كنند و هم توپ كاهش مشاركت را به زمين شوراي نگهبان بيندازند، در حالي كه اگر مشاركت مردم كم هم باشد نتيجه عملكرد همين افراد است.
اقبال شاكري نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با فارس، در واكنش به بيانيه جبهه اصلاحات ايران عليه شوراي نگهبان و ادعاي حذف مردم از فرايند انتخابات پيش رو، درباره هدف اين جريان از طرح چنين ادعاهايي اظهار داشت: با توجه به عملكرد هشت ساله دولت آقاي روحاني و شوراهاي شهر همسو با اين دولت، مردم سختي‌هاي زيادي كشيده‌اند و زندگي آنها دستخوش خسارات سنگيني شده است.
شاكري ادامه داد: وقتي هشت سال پاي برجام صبر مي‌كنند و هيچ كاري در عمل انجام نمي‌دهند و 3-4 ماه مانده به پايان عمر دولت با اقدامات عجولانه سعي مي‌كنند توجه افكار عمومي را جلب كنند، اينها يعني در عمل هيچ دستاوردي نداشته‌اند و مي‌خواهند از زير بار مطالبه‌گري مردم فرار كنند. وي در خصوص چرايي عدم حمايت اصلاح‌طلبان از چهره‌هايي مانند محمدرضا عارف و سرمايه‌گذاري روي افرادي مانند جهانگيري و لاريجاني اظهار داشت: چرايي و پشت پرده اين اقدام آنها بايد بررسي بيشتري شود، ولي آن اتفاقي كه با انتشار فايل صوتي آقاي ظريف براي وي افتاد و چينش افرادي مانند آقايان جهانگيري و لاريجاني، چيزي شبيه خودزني اصلاح‌طلبان را به ذهن متبادر مي‌كند، لذا الان تلاش مي‌كنند با حمله به شوراي نگهبان هم ذهن مردم را از واقعيت عملكرد خودشان منحرف كنند و هم توپ كاهش مشاركت را به زمين شوراي نگهبان بيندازند، در حالي كه اگر مشاركت مردم كم هم باشد نتيجه عملكرد همين افراد است. نماينده مردم تهران در مجلس با بيان اينكه اين بار اولي نيست كه جريان اصلاحات اين ترفند تبليغاتي را دنبال مي‌كند، خاطرنشان كرد: چه نامزدهاي مورد حمايت آنها در رقابت نهايي حضور مي‌داشتند و چه نداشتند، در هر صورت جايگاهي در سبد رأي مردم ندارند.
نماينده مردم تهران با بيان اينكه اصلاح‌طلبان در حال شيطنت در هفته‌هاي منتهي به انتخابات هستند تا از زير بار پاسخگويي به مردم درباره عملكرد خود فرار كنند، تصريح كرد: آنها با زدن چهره‌هاي كم‌ضرري مانند ظريف و عارف، طوري عمل كردند كه اين افراد ديگر هيچ وقت به ميدان انتخابات نيايند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار