بهره مندی 43هزار مشترک گلپایگانی، از نعمت گاز طبیعی
کد خبر: 1049280
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oxs
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان :
سید مصطفی علوی، گفت: در حال حاضر حدود 40 هزار مشترک خانگی و 3 هزار مشترک در بخش صنعتی و عمومی در شهرستان گلپایگان از نعمت گاز بهره مند هستند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت، در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره گاز شهرستان گلپایگان، گفت: در حال حاضر با اجراي 984كيلومتر شبكه، نصب 25هزار و 543 انشعاب، حدود 43هزار مشترک در سطح این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مندند.

وی با بیان این که در استان اصفهان تمام شهرستان ها و حتی روستاهای دارای شرایط از نعمت گاز برخوردار هستند، تصریح کرد: هم اکنون در شهرستان فریدونشهر تعداد معدودی روستا وجود دارد که گازرسانی به این مناطق در دست اجرا قرار گرفته که مطابق با برنامه پیش خواهد رفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان افزود: در سال جاری در قالب مصوبه شورای اقتصاد، تلاش داریم که بر اساس برنامه به واحدهای صنعتی باقیمانده نیز گازرسانی انجام شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان این که در سال گذشته با بهره برداری و توسعه شبکه در بخش های مختلف، بیش از 13 میلیون متر مکعب گازرسانی در سطح استان اصفهان انجام گرفت است که این توسعه در  واحدهای صنعتی و مرغداری ها و گاوداری های پراکنده سطح استان در قالب بند( ق) انجام شده است.

مهندس علوی، با اشاره به اینکه، درحال حاضر به طور متوسط روزانه  حدود60 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در سطح استان به مصرف می رسد و این میزان در فصل زمستان بالاتر می رود گفت: این میزان در واقع نقطه تعادل مصرف گاز در استان اصفهان است، که در صورت حفظ این رقم در فصول سرد سال، برای تامین پایدار گاز طبیعی مشکلی نخواهیم داشت.

وی، تاکید کرد: درسال جاری تمامی ادارات ملزم به رعایت الگوی مصرف بهینه گازهستند و  اجرای این مهم را باید با نصب سیستم هوشمند و سایر اقدامات اجرایی نمایند.

مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان،خاطر نشان ساخت: با توجه به وسعت و پراکندگی شبکه گاز درسطح استان، امسال به گونه ای برنامه ریزی گردیده که در فصل گرم سال، اقدامات لازم برای گازرسانی مستمر انجام شود تا در فصل زمستان، خدمات گازرسانی بدون محدودیت قطع گاز صورت پذیرد.

لازم به ذکر است، طی این مراسم، از خدمات 7 ساله سید رضا میرهندی قدردانی و سید مهدی خاتمی به عنوان رئیس جدید اداره گاز شهرستان گلپایگان معرفی شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار