18 تیر؛ پایان مهلت نام نویسی در حوزه علمیه برادران
کد خبر: 1049095
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Out
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸
معاون آموزش حوزه علمیه برادران لرستان مطرح کرد؛
حجت الاسلام موسوی به روند نام نویسی علاقه مندان ورود به مدارس علمیه برادران اشاه کرد و گفت: داوطلبان تا 18 تیرماه 1400 می توانند نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

حجت الاسلام سید محمد باقر موسوی، به خبرنگار جوان از لرستان گفت: ظرفیت پذیرش مدارس علمیه برادران استان لرستان به مناسبت سال تحصیلی جدید 200 نفر اعلام شده است.

معاون آموزش حوزه علمیه برادران لرستان افزود: 12 مدرسه علمیه برادران در استان آماده پذیرش طلاب جدیدالورود هستند و ثبت نام تا 18 تیر ادامه دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هزار و 200 طلبه در 13 مدرسه علمیه برادران لرستان در حال تحصیل هستند و امتحانات پایان ترم طلاب با توجه به شرایط کرونایی و  

 با اشاره به اینکه زمان امتحانات مدارس علمیه به دو صورت خواهد بود، گفت: امتحاناتی که برگزاری آن ها با مدیریت حوزه علمیه استان است تا ۱۹ خرداد ماه به اتمام خواهد رسید و برخی امتحانات دیگر نیز که برگزاری آن ها بر عهده مدارس است می تواند بعد از ۲۰ خرداد ماه برگزار شود . 

وی ادامه داد: امسال امتحانات دروس اصلی حوزه با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و دروس غیر اصلی نیز با تصمیم مدیران مدارس بنا بر شرایط کرونایی برگزار می‌شود . 

معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه امسال ۱۲۰۰ طلبه در امتحانات پایان سال شرکت خواهند کرد، یادآور شد: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری منظم امتحانات طلاب اندیشیده شده است . 

معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان در پایان با اشاره به پذیرش علاقمندان ورود به حوزه های علمیه نیز خاطر نشان کرد: ثبت نام از افراد مومن، ولایی و مستعد برای ورود به حوزه علمیه لرستان نیز همزمان با سراسر کشور تا ۱۸ تیرماه  هم ادامه دارد و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت و یا مدارس برای ورود به حوزه ثبت نام نمایند . 

 

 

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار