ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران
کد خبر: 1045810
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004O3u
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران ساعت کاری مراکز معاینه فنی در اردیبهشت را اعلام کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بنا بر اعلام مدیر روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران ساعت کاری مراکز آبشناسان و الغدیر از روز چهارشنبه مورخ ۸ اردیبهشت ماه به مدت حداقل دو ساعت افزایش یافته و آخرین وضعیت ساعت کاری مراکز معاینه فنی و واحد‌های سیار به شرح ذیل است:

با عنایت به تغییر ساعات کاری مراکز شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ از آخرین وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران مطلع شوند.
 
ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران
 
ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر تهران

گویا، مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز گفت: در حال حاضر روزانه در حدود ۷ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کنند. تعدادی از مراکز مانند بیهقی و سراج از سایر مراکز شلوغ‌تر است و مراجعین به این مراکز باید برای دریافت خدمات زمان بیشتری را صرف کنند، ولی مراکز واقع در بخش جنوب تهران مانند چمران-الغدیر-شقایق بسیار خلوت و فاقد صف است.

وی ادامه داد: از شهروندان درخواست می‌شود برای مدیریت زمان از طریق نوبت دهی اینترنتی که در سامانه تهران من my.tehran.ir قابل دسترس است با تعیین وقت قبلی مراجعه کنند و یا در صورت تمایل به پذیرش حضوری از طریق سامانه مدت انتظار در سایت ستاد معاینه فنی خلوت‌ترین مرکز را برای اخذ معاینه فنی خودروی خود انتخاب کنند. قابل ذکر است سامانه مدت انتظار شامل اطلاعات کاملی از جانمایی مراکز در نقشه، ساعت کاری و مدت انتظار در مراکز است. علاوه بر این رنگ‌های مختلف نشانگر هر مرکز در این سامانه گویای مدت انتظار آن مرکز است؛ رنگ سبز به معنای انتظار در کمتر از یک ساعت، رنگ زرد انتظار از ۱ تا ۳ ساعت و رنگ قرمز نشانگر انتظار بالای ۳ ساعت است.

گویا در خصوص خودرو‌های مشمول معاینه فنی در سال ۱۴۰۰ افزود: امسال خودرو‌های تولید داخل ۱۳۹۵ و ماقبل و خودرو‌های وارداتی ۲۰۱۶ و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند و این خودرو‌ها باید از ابتدای سال نسبت به اخذ معاینه فنی خودرو اقدام کنند.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار