فعالیت ۶۰۰ استاد دانشگاه برای تشریح فرصت‌های امیدآفرین به مردم
کد خبر: 1045236
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nue
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید خبر داد
جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید به تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های پویش ملی نامه ایرانیان به رئیس‌جمهور سیزدهم پرداخت.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، محمدرضا ابن الدین حمیدی، جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید در آیین رونمایی از پوستر پویش ملی نامه ایرانیان به رئیس‌جمهور سیزدهم گفت: در مردم سالاری دینی و انقلاب اسلامی فرصت‌ها و بزنگاه‌هایی هست که انتخابات یکی از آنهاست، قاعدتاً دشمنان انقلاب تلاش می‌کنند که این فرصت‌ها را تبدیل به تهدید کنند و ما هم در جایگاه بسیج اساتید و نهضت استادی بسیج باید بتوانیم نقش خواص را خوب ایفا کنیم.

این استاد دانشگاه تأکید کرد: سازمان بسیج اساتید به عنوان یک نهضت استادی توانمند قادر است این تهدید‌ها را تبدیل به فرصت کند.

ابن الدین حمیدی افزود:در شرایط کنونی دشمنان تلاش می‌کنند دو راهبرد را پیگیری کنند؛ یکی مسئولیت انقلاب اسلامی را زیر سؤال ببرند و دوم اینکه اگر قرار است قرائت جدیدی از انقلاب صورت بگیرد مایل هستند این قرائت را آن‌ها ارائه کنند. برای مقابله با چنین راهبردی سازمان بسیج اساتید به میدان آمده تا با حضور حداکثری مردم مشروعیت انقلاب اسلامی را مجدداً تأیید کند و در مرحله دوم با تلاش برای انتخات رئیس‌جمهور اصلح و همسو با انقلاب اسلامی قرائت مجددی را از انقلاب اسلامی ارائه بدهد. وی تصریح کرد: نهضت استادی، شورایی را برای این کار تدوین کرده و در این شورا سیاستگذاری‌ها صورت گرفته و این کار ادامه دارد. همچنین کمیته‌ای برای تدوین پاسخ و رفع شبهات و تدوین آینده این حرکت تا ۲۴ خرداد آماده کار شده و یک کمیته هم برای اجرا در سطح کشور در نظر گرفته شده است.

این استاد دانشگاه ادامه داد: در ۳۲ استان کشور کمیته‌های مختلفی شکل گرفته و دوستان ما با رصد افکار عمومی در سراسر کشور ناراحتی‌های مردم را رصد می‌کنند و در مقابل فرصت‌ها و نقاط امید و ظرفیت‌های حل مسائل را برای ایجاد امید در مردم شناسایی می‌کنند. وی افزود: هم اکنون تیمی متشکل از ۶۰۰ استاد بسیجی با ظرفیت بالا و قدرت بالای اقناع آماده کار هستند. نامه به رئیس‌جمهور سیزدهم در واقع تلاشی است برای گفتمان‌سازی و راه انداختن این شرایط که مخاطب که مردم و رأی‌دهندگان هستند به این فکر کنند که چه چیزی از رئیس‌جمهور آینده می‌خواهند و ان‌شاء‌الله نامه‌های خوب هم در رسانه‌ها منتشر خواهد شد و به رئیس‌جمهور منتخب مردم نیز ارائه می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار