فراخوان استانداری خراسان رضوی برای انعکاس مشکلات واحدهای تولیدی
کد خبر: 1044858
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NoY
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خبرداد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و تحقق شعار "تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" در سال جاری به توصیه استاندار، فراخوانی برای انعکاس موانع و مشکلات واحدهای اقتصادی منتشر شده است.

مرتضی اشرفی با اعلام این خبر اظهار کرد:در این فراخوان از همه تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی استان دعوت به عمل آمده است تا مشکلات و موانع پیش روی تولید و سرمایه گذاری را برای بررسی، رفع مشکل و مانع‌زدایی به دبیرخانه ستاد شبانه روزی رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری مستقر در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان منعکس کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی به تشریح رفع مشکلات واحدهای تولیدی در سال جاری پرداخت و ادامه داد: در حال حاضر به منظور پیگیری مشکلات بخش خصوصی استان، برنامه‌ای تحت عنوان یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید هر هفته با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در یکشنبه‌های پشتیبانی و مانع زدایی از تولید با حضور استاندار و مدیران اقتصادی از چند واحد تولیدی بازدید به عمل آمده و ضمن پیگیری مشکلات و برگزاری کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در محل واحد یا استانداری، تصمیمات مقتضی برای حل مشکلات آنها اتخاذ می‌شود.

اشرفی خاطرنشان کرد: امسال کمیته اجرایی بر اساس نامگذاری مبتنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» شکل گرفته است تا موانعی را که در بخش‌های مختلف تجارت خارجی، کشاورزی، تولید، صنعت و معدن وجود دارد شناسایی و برای آنها چاره‌اندیشی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، مهلت تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی در کشور به مدت ۶ ماه تمدید شده است و بدهکاران بانکی استان می‌توانند برای تسویه بدهی خود هر چه سریعتر اقدام کنند.

وی تصریح کرد: به سبب استمرار شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا و اثرات تعطیلی‌های وضع شده برای مشاغل و کسب و کارها، مهلت زمانی بند هشتم مصوبه ۱۵ آذرماه ستاد ملی مقابله با کرونا در زمینه قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور به مدت ۶ ماه تمدید شد.

اشرفی افزود: بر این اساس اشخاص مشمول این قانون که تاکنون نتوانسته‌اند از مزایای آن بهره گیرند برای تسلیم تقاضا به بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی تا پایان خرداد ماه امسال، به منظور محاسبه مانده بدهی مشتری تا پایان مرداد ماه امسال و برای تسویه نقدی بدهی تا پایان شهریور ماه امسال مهلت دارند تا نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار