شیاطینی همچون ترامپ و ماکرون دنبال جنگ افروزی بین ادیان هستند
کد خبر: 1037187
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lop
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
رهبر شیعیان بحرین:
شیخ عیسی قاسم در بیانیه ای با اشاره به تحریم آستان قدس رضوی از سوی آمریکا، گفت: شیاطینی امثال ترامپ در آمریکا و ماکرون در فرانسه در واقع به دنبال جنگ افروزی میان ادیان آسمانی هستند.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: رهبر شیعیان بحرین با انتشار بیانیه ای اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا مبنی بر تحریم آستان قدس رضوی را اقدامی شیطانی و پلید عنوان کرد.

در بیانیه شیخ عیسی قاسم آمده است: ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا به علت حماقت، بداندیشی، بداخلاقی و نادانی مرتکب این همه بی عدالتی‌ها، گستاخی‌ها، جهل‌ها، محاسبات غلط و نفرت از حقیقت، عدالت، صلح و مردم و منابع پرتوهای الهی بر روی زمین شد و از هیچ اقدامی برای از بین بردن وحدت انسانی فروگذار نکرد.

این بیانیه می‌افزاید: شدت بدبختی این انسان بد موجب گردید تا در روزهای شوم پایانی اش با وضع تحریم اقتصادی علیه آستان قدس رضوی، دست به جنگی تجاوزکارانه، جاهلانه و بدخواهانه علیه آستان قدس رضوی بزند که مرقد یکی از ائمه اطهار حق و عدالت و هدایت از خاندان رسول الله (صلی الله علیه و آله) را در خود جای داده است. این درحالیست که منافع مادی آستان قدس رضوی فقط در خدمت کلمه توحید و تبلیغ اندیشه و معنویت است که بشریت اکنون فاقد آن است و هیچ چیزی به اندازه این کلمه قادر به نجاتش نیست.

این بیانیه افزود: مشهدالرضا جبهه نظامی، حزب سیاسی و بنگاه اقتصادی تغذیه کننده جبهه‌های رزم نیست بلکه منبعی از منابع انوار الهی در زمین است. اموال آن وقفی و اهدا شده از طرف مؤمنان فقط برای تبلیغ کلمه توحید و ارزش هالی الهی و یاری مددجویان و نیازمندان و گرفتاران است.

در ادامه این بیانیه آمده است: این جنایت ننگین جنایتی به نام ترامپ اما تحت مسئولیت کل نظام سیاسی آمریکا باقی خواهد ماند و به طور کلی جنایت آمریکا خواهد بود دقیقاً مثل هر جنایت از جنایاتی که این شیطان مرتکب شده است.

شیخ عیسی قاسم در خاتمه گفت: امثال شیاطینی همچون ترامپ در آمریکا و ماکرون در فرانسه به دنبال جنگ افروزی میان تمام ادیان آسمانی هستند و تمام پیروان این ادیان باید آنها را دشمن واقعی خود بپندارند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار