درخواست همراهی خیرین برای احداث بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) کاشان
کد خبر: 1037175
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lod
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان مطرح کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) بعنوان بزرگترین بیمارستان جدیدالاحداث در منطقه، چشم انتظار همیاری و سخاوت خیرین است.
دکتر سیدعلیرضا مروجی، با اشاره به اینکه این بیمارستان پس از مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی بزرگترین مرکز درمانی منطقه است، افزود: مراحل اولیه ساخت این بیمارستان اعم از مطالعه، طراحی و اخذ مجوز و نصب ایزولاتور (لرزه گیر) با هزینه کرد 700 میلیارد ریال به پایان رسیده که 70 میلیارد ریال از این مبلغ توسط خیرین تامین شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این بیمارستان روی گسل زلزله قرار دارد نیاز بود ابتدا ایزولاتور (لرزه گیر) نصب شده و سپس ستونها برپا گردد.

وی مساحت پروژه بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) را 40 هزار متر مربع بیان کرد و افزود: برای تکمیل ساخت این پروژه 430 میلیارد تومان اعتبار دیگر لازم است و در صورتیکه خیرین 50 درصد از این مبلغ را تامین نمایند وزارت بهداشت 50 درصد دیگر را طی سال آینده پرداخت می نماید.

به گفته وی، این بیمارستان با واقع شدن در ضلع جنوبی شهر کاشان (بلوار امام رضا (علیه السلام)) و مجاورت با آزادراه به لحاظ پدافند غیر عامل، تکمیل کننده نیازهای آموزشی، درمانی منطقه و تقویت بخش خدمات درمانی برای رفاه حال مردم و مراجعین بعد از بیمارستان شهید بهشتی که در ضلع شمالی شهر کاشان بنا شده است، می باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، به قدمت مرکز جنرال آموزشی درمانی شهید بهشتی و مراجعه شهروندان منطقه و سایر شهرهای همجوار اشاره کرد و گفت: از آنجاییکه این بیمارستان به تنهایی نمی تواند پاسخگوی نیاز مراجعین باشد لذا به دلیل احساس نیازی که در منطقه وجود داشت، دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سال 95 اقدام به احداث بیمارستان بقیه الله اعظم (عج) نمود تا کمک حال بسیاری از بیماران کم بضاعت و همچنین افزایش امکانات و خدمات درمانی برای مراجعین باشد.

دکتر مروجی، با بیان اینکه هیچ لذتی بالاتر از خدمت به مردم و نجات جان انسان‌ها نیست، از مشارکت خیرین برای احداث این بیمارستان تقدیر و اظهار امیدوری کرد: با حمایت خیرین و دولت بتوانیم طی سال آینده شاهد اتمام این پروژه و بهره برداری از آن باشیم چرا که ارایه خدمات درمانی ایده آل، مستلزم همت مردم، خیرین و مسئولین در کنار هم است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار