کد خبر: 1031074
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KEE
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

با موسسه حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید!

رپورتاژ آگهی/ منابع کنکور اهمیت زیادی را در رسیدن به موفقیت برای یک داوطلب ایفا می کنند اما متاسفانه در این بین عده زیادی هستند که دیدگاه نادرستی در مورد منابع آموزشی دارند و به دنبال منبعی هستند که تضمین کننده موفقیت آن ها باشد، در حالی که منابع آموزشی نقش کاتالیزور را می توانند برای یک داوطلب ایفا کنند، یعنی یادگیری و مسیر آموزش را برای یک فرد ساده و کوتاه کنند. با توجه به اینکه حجم منابع آموزشی بسیار گسترده است و برای هر درس ممکن است ده ها یا صد ها منبع آموزشی وجود داشته باشد، موضوع گزارش خبری امروز را از دنیای کنکور و همچنین منابع آموزشی انتخاب کرده ایم. قرار است به صورت کامل یکی از موسسات آموزشی کنکور یعنی موسسه حرف آخر که از دید عده زیادی جزو محبوب ترین منابع آموزشی است را بررسی کنیم و در مورد خصوصیات تدریس این موسسه توضیح دهیم پس تا انتهای این گزارش خبری ما را همراهی کنید.

موسسه حرف آخر قریب به ده سالی است که در حال تولید محتوای آموزشی برای داوطلبان کنکور می باشد و در حال حاضر نیز این محتوا را به همان سبک آموزش کنکور، برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه اول نیز تولید کرده است پس اگر در هر پایه و مقطع تحصیلی دانش آموزی دارد که مشغول تحصیل می باشد این مقاله می تواند کمک شایانی در انتخاب منبع آموزشی برای شما داشته باشد. این مجموعه فعالیت اصلی خود را با درس ریاضی و تدریس استاد عبدالرضا منتظری آغاز کرد که مدیریت این مجموعه را نیز بر عهده دارد و همچنین سبک جدیدی از آموزش را ارائه داد که امروزه آن را با نام پویا نمایی می شناسیم.

پویانمایی در موسسه حرف آخر انقلابی در آموزش

پویا نمایی چیست؟ اصلا چه کاربردی در آموزش دروس می تواند داشته باشد؟ چرا این سبک توسط مراکز معتبر جهانی مورد تقدیر قرار گرفته است؟ پویا نمایی یعنی ترکیب آموزش و تکنولوژی! با کمک این روش و نرم افزار های معروف تولید محتوا دانش آموز دیگر نیازی به تجزیه و تحلیل ندارد زیرا هرچیزی که در ذهن مدرس وجود داشته باشد را می تواند با کمک پویا نمایی یعنی آموزش شهودی دروس مشاهده کند. این سبک آموزشی به شدت در مدت زمان آموزش و همچنین قدرت و سرعت یادگیری داوطلب تاثیر داشته و باعث می شود که دانش آموز در کوتاه ترین زمان ممکن برروی مطالب تسلط پیدا کند. خود پویا نمایی نیز از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت اول که همان آموزش به صورت شهودی می باشد.

با کمک آموزش شهودی تمامی مطالب با کمک انیمیشن و تصویر سازی آموزش داده می شود. یعنی دیگر نیازی نیست تا داوطلب چیزی را تصور کند بلکه عینا خود مطالب را مشاهده خواهد کرد که در ادامه هم یکی از دروس این مجموعه را معرفی خواهیم کرد و هم از آموزش شهودی آن مثال هایی را مطرح خواهیم کرد. دومین بخش آموزش پویا نمایی استفاده از الگو سازی است. الگو ها بر خلاف فرمول کاربرد جامع تری دارند یعنی در حالت کلی به جای اینکه برای هر سوال دانش آموز یک فرمول یاد بگیرد و حجم فرمول هایی که به خاطر سپرده است به سمت بی نهایت میل کند، کل سوالات یک مبحث را می تواند فقط با یک الگو حل کند. به عنوان مثال در درسی مانند فیزیک فرمول ها به حداقل رسیده و کل این درس را در قالب کمتر از 20 الگو می توان یاد گرفت.

آموزش دو ماهه کنکور با پروژه 6040! رویایی که با پویانمایی به واقعیت تبدیل شد

 نکته جذاب در مورد محصولات حرف آخر  کامل بودن منابع این مجموعه است. یعنی دانش آموز دیگر نیازی ندارد در کنار لوح های آموزشی این مجموعه از کتاب درسی، کتاب کمک آموزشی، آزمون، مشاوره و ... برای تکمیل کردن منابع استفاده کند زیرا هر آنچه که برای پاسخگویی به تست های کنکور نیاز دارد در این پکیج آموزش داده شده و کتاب درسی نیز به صورت کامل پوشش داده شده است به نوعی که حتی در درس زیست شناسی خط به خط کتاب درسی توسط اساتید تحلیل خواهد شد، همچنین این موسسه در کنار منابع خود آزمون و مشاوره و برنامه ریزی را نیز در اختیار دانش آموزان قرار خواهد داد و با برنامه ریزی دقیق و با توجه به زمان موجود، داوطلبان می توانند از پروژه چهار ماهه و دو ماهه حرف آخر استفاده کنند. آموزش پویانمایی ثابت کرد که واقعا در دو ماه هم دانش آموز می تواند کل دروس خود را مطالعه کند و مثال بارز آن نیز پروژه 6040 حرف آخر می باشد.

با موسسه حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید!

در قالب این پروژه آموزشی لوح های آموزشی و کتاب کار هر درس برای داوطلب ارسال خواهد شد و با برنامه دو ماهه حرف آخر داوطلب می تواند برروی صفر تا صد مطالب تسلط پیدا کند و آن ها را مطالعه کند. همچنین بعد از آموزش نوبت به تمرین و تکرار می رسد که در قالب 20 آزمون حرف آخر اتفاق خواهد افتاد و در این مرحله داوطلب 5000 تست شبیه ساز کنکور که توسط برترین اساتید کشور طراحی شده را حل خواهد کرد. همچنین مهمترین ویژگی آزمون های حرف آخر وجود پاسخنماست؛ به این ترتیب که برای هر سوال موجود در هر آزمون مدرس مربوطه به صورت تصویری سوال را تحلیل خواهد کرد و درسنامه مربوط به آن را نیز بررسی می کند و همین باعث می شود که داوطلب با هر آزمون بتواند یک دور دروس خود را مرور کند.

همچنین این مجموعه یک هدیه ویژه نیز برای دانش آموزان در نظر گرفته است که با نام پکیج 5 روز با حرف آخر ارائه می شود. در این بسته شما می توانید از بیست درصد کل منابع حرف آخر شامل آموزش و آزمون و جزوه بهره مند شوید. در قالب 5 روز برنامه این بسته را اجرا خواهید کرد و در پایان روز پنجم توانایی پاسخگویی به 40 تست قطعی کنکور را کسب خواهید کرد. برای دریافت این بسته می توانید عبارت "5 روز" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا از طریق شماره تماس های زیر اقدام کنید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

با موسسه حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید!

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623

لیست قیمت محصولات حرف آخر و جشنواره تخفیفات بی نظیر

موسسه حرف آخر در تمامی بازه های سال برروی محصولات خود تخفیفات بی نظیری را ارائه می دهد که دانش آموزان بتوانند از منابع این مجموعه استفاده کنند. اما نکته ای که در این قسمت بررسی خواهیم کرد درباره لیست قیمت محصولات حرف آخر می باشد که مطمئنا برای همه داوطلبان و خانواده های آن ها اهمیت دارد. طبق آمار سازمان سنجش به طور میانگین هر دانش آموز در سال کنکور خود مبلغی حدود 15 میلیون تومان را صرف خرید منابع آموزشی اعم از کتاب، کلاس، مشاوره، آزمون  و ... خواهد کرد. با بررسی مقیمت محصولات حرف آخر در نگاه اول ممکن است قیمت های آن زیاد احساس شود اما بررسی دقیق تر می تواند به این نتیجه رسید که در قبال آموزش های این موسسه داوطلب برای استفاده از هر جلسه مبلغی کمتر از 15/000 تومان پرداخت کرده است و در عین حال از برترین آموزش های سطح کشور و تدریس بهترین اساتید کنکور استفاده کرده است. هر چند با تخفیفات این مجموعه لیست قیمت محصولات حرف آخر نیز بروز خواهد شد و حتی این مبلغ کم تر هم می شود.

معرفی شیمی حرف آخر

به جرئت در سال های اخیر شیمی را می توان چالش برانگیز ترین درس کنکور در هردو رشته ریاضی و تجربی معرفی کرد. این موضوع را به سادگی نیز می توان اثبات کرد به نحوی که درس شیمی کمترین میانگین درصد را در میان تمامی دروس به خود اختصاص داده است و دارای میانگین درصد 3 در میان کل داوطلبان رشته تجربی می باشد. سوالات این درس هم به شدت مفهومی شده و برای موفقیت در این درس نیاز به سرعت عمل کافی در کنار استفاده از روش های صحیح تست زنی می باشد.  تدریس شیمی حرف آخر نیز بر عهده استاد غلامحسین شیروانی است و اتفاق جالبی را در آموزش این درس رقم زده اند.در قسمت اول کل مباحث شیمی به دو دسته مفاهیم و مسائل شیمی تفکیک شده است و به صورت جداگانه هر مبحث آموزش داده می شود. 

اما اوج خلاقیت مدرس شیمی را در طراحی انیمیشن های آموزشی این درس می توان مشاهده کرد به نحوی که در بخش ساختار اتم داوطلب با کمک انیمیشن ها به داخل اتم سفر کرده و به صورت کامل مطالب را درک خواهد کرد. دومین ویژگی جذاب تدریس استاد شیروانی الگوسازی در بخش مسائل است که صفر تا صد مسائل شیمی کنکور را تنها با کمک 3 الگو آموزش می دهند. مدت زمان تدریس مسائل شیمی در حرف آخر حدود 30 ساعت است که تنها سه ساعت به آموزش اختصاص دارد و 27 ساعت مابقی مربوط به حل و بررسی کل تست های سال های اخیر کنکور و تست های تالیفی است و با استفاده از همان سه الگو حدود 2 هزار تست برای دانش آموز تحلیل و بررسی شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار