حناچی تذکر گرفت/ روند ساخت پارکینگ محلات کند است
کد خبر: 1030461
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004K4L
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
عضو شورای شهر تهران با تذکر به حناچی به دلیل کند شدن روند پیشرفت پروژه‌های پارکینگ محلات در پایتخت گفت: عوارض حاصل از کسر پارکینگ به حساب سازمان حمل و نقل و ترافیک واریز نشده است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر در تذکری به شهردار پایتخت درباره وضعیت پارکینگ در تهران اظهار داشت: توسعه پارکینگ‌های محلات یکی از نیاز‌های اصلی پایتخت است و با توجه به برآورد‌های انجام شده کمبود ان در سطح شهر و محلات مختلف بسیار محسوس بوده است.

وی افزود: واریز نشدن عوارض مربوطه منجر به توقف و کند شدن روند پیشرفت پروژه‌های پارکینگ محلات شده است بر همین اساس به حناچی تذکر می‌دهم که اقدامات لازم را جهت رفع این مشکل و دستور فرآیند واریز عوارض موضوع ماده سیزدهم مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی به صورت کامل به حساب مجزای سازمان حمل و نقل ترافیک انجام دهد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد:با توجه به ماده ۱۳ مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی و بحران ناشی از گسترش ویروس کرونا و همچنین بند «پ» تبصره ۷ مصوبه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران عوارض حاصل از کسر پارکینگ باید به حساب مجزا به نام سازمان حمق و نقل و ترافیک واریز شود.

وی تصریح کرد: متأسفانه با وجود پیگیر‌های مکرر این کمیسیون معاونت اقتصادی شهرداری از اجرای کامل ماده ۱۳ این مصوبه خودداری کرده و فقط حدود ۷ درصد از عوارض وصولی را به حساب مجزای سازمان حمل و نقل ترافیک واریز کرده است.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار