توزیع 12 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان
کد خبر: 1029687
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jrr
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان مطرح کرد؛
حجت الاسلام طباطبایی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 12 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است و هم کنون نیز در قالب طرح شهید سلیمانی 7هزار بسته معیشتی توزیع خواهد شد.

حجت الاسلام سید محمد طباطبایی، در گفت و گو با خبرنگار جوان از لرستان، بیان داشت: از روزهای ابتدای شیوع ویروس کرونا 12هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شده است.

وی عنوان داشت: هزینه این بسته های معیشتی برا اساس نیت واقف، از درآمد موقوفات مجهول‌المصرف، مشارکت متولیان موقوفات غیر متصرفی، منابع قابل استفاده از بقاع و امامزادگان، اجرای نیات اطعام، خیرات و مبرات، کمک به فقرا، لباس و پوشاک مساکین و نیازمندان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان در ادامه از اجرای طرح شهید سلیمانی که از سوی سازمان اوقاف خبر داد و بیان کرد: این طرح از یک آذر آغاز شده است و تا 13 دی ماه ادامه دارد.

وی اظهار داشت: در قالب طرح شهید سلیمانی ٧ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان لرستان توزیع می‌شود و در قالب اجرا شدن این طرح اقلام معیشتی، بسته‌های فرهنگی، تجهیزات بهداشتی، غذای گرم، پوشاک، وسایل گرمایشی و … به نیازمندان اهدا خواهد شد.

حجت الاسلام طباطبایی هزینه این بسته ها از محل درآمد بقاع متبرکه سطح یک و دو استان که در مجموع شامل ۴۹ بقعه است، تأمین می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان بیان کرد: بسته های معیشتی به ارزش 350 هزار تومان بین مردم توزیع خواهد شد.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار