کسانی که قابل نیستند وقت مردم را نگیرند
کد خبر: 1022470
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HzS
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
زاكاني: معتقدم بايد نهضت نيامدن شكل گيرد
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تب حضور داوطلبان در انتخابات ریاست جمهوری زیاد شده است، گفت: باید نهضتی راه بیفتد که همه در انتخابات کاندیدا نشوند و این کار را بر عهده جریان انقلاب بگذارند تا فردی مناسب را برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری معرفی کنند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: علیرضا زاکانی در گفت‌وگویی افزود: بهترین تلاش و کوشش حضور هر فردی در نقطه کاری خود و انجام اقدامات مناسب و پاسخ معتبر به انتظاراتی است که باید در مقام مسئولیت‌مان آن را انجام دهیم. هر فردی به تعبیر مقام معظم رهبری در هر مسئولیتی قرار دارد باید آن را مرکز عالم بداند و تمام تلاش و کوشش خود را بر این موضوع استوار کند که با همت و حمیت زیاد گره از زندگی مردم باز کند.

وی تأکید کرد: اگر ما مسئولان درد و غیرت دینی و اهتمام به حل امور مردم را نداشته باشیم نمی‌توانیم برای انجام مسئولیت‌مان موفق بوده و بار مردم را به دوش بکشیم. کشور نیاز دارد که نهضتی برای خدمتگزاری و تلاش در جهت مقابله با خواست دشمنان و مجاهدت در گره‌گشایی از زندگی مردم را در دستور کار قرار دهد.

اهتمام ما در مجلس به این جهت است. از این رو خود را مکلف به کمک به دولت و قوه قضائیه می‌دانیم. البته این شامل مردم هم می‌شود که وظایف‌شان را به درستی انجام دهند. هر فردی در هر شغلی اگر وظایفش را به بهترین شکل انجام دهد ایران گلستان می‌شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: متأسفانه در این شرایط تب حضور و داوطلبی برای ریاست جمهوری آنقدر زیاد شده که به نوعی افراد در مسئولیت‌شان بخشی از ظرفیت خود را برای آماده کردن در انتخابات صرف می‌کنند. کاری که درست و شایسته نیست. افراد به جای حرکت کردن و تلاش برای حضور در عرصه رقابت باید نهضت نیامدن را راه انداخته و به عنوان کاندیدا در انتخابات حضور نداشته باشند.

البته اگر آن‌ها گزینه‌های درستی باشند سراغ‌شان می‌آیند، اما اگر قابل نباشند آمدن‌شان به عنوان کاندیدا در انتخابات نه تنها خیر و برکتی برای جامعه ندارد بلکه آسیب‌زا و ضرر زننده است. وی افزود: در این شرایط باید جریان انقلاب، قوه عاقله خوبی را فارغ از سهم خواهی و زیاده‌خواهی‌ها و با تدبیر بالا برای خودش ایجاد کند و دقت کرده چه کسی به درد کشور می‌خورد نه اینکه هوسانه و با احساس با موضوعات کشور بازی کرد و به میدان آمد. معتقدم باید نهضت نیامدن شکل گیرد.

زاکانی خاطرنشان کرد: برخی روزنامه‌ها و برخی از افراد نام من را به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرده بودند که آن را نفی می‌کنم، چون معتقدم باید تمام وقتم را در مرکز پژوهش‌ها صرف کنم تا گرهی از زندگی مردم باز شود.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس اظهار کرد: باید علاوه بر راه افتادن نهضت نیامدن، جریان انقلاب فکر کند چه کسی به عنوان رئیس جمهور به درد انقلاب می‌خورد که خدا را شکر افرادی با این ویژگی‌ها وجود دارد پس ما باید وقت‌مان را برای انجام مسئولیت‌مان صرف کنیم و کاری غیر از آن حرام است. امیدوارم دوستان دیگر به این حرکت پیوسته و با آرزوهای‌شان وقت مردم را نگیرند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار