سازمان اوقاف به دنبال شیوه‌های نوین استعدادیابی قرآنی است
کد خبر: 1015445
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GA9
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
مدیرکل اوقاف استان اصفهان:
حجت‌الاسلام محمدحسین بلک گفت: چهل وسومین دوره از مسابقات قرآن کریم استان اصفهان در دو روز 25 و 26 مرداد ماه برگزار و برگزیدگان به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیرکل اوقاف استان اصفهان با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره از مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان اظهار داشت: مراحل قبلی از این مسابقه در سطح شهرستان‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شده و با توجه به ساعت‌های مشخص شده برای حضور متسابقین، تجمع و ازدحام نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: تمام نکات بهداشتی از جمله وسایل مورد نیاز پیش بینی شده و نظارت به طور مستمر شکل خواهد گرفت؛ بنابراین این دوره از مسابقه در دو روز 25 و 26 مرداد ماه به ترتیب برای برادران و خواهران و با دستور العمل بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف استان اصفهان با بیان اینکه ریزشی در تعداد ثبت نامی‌های این دوره از مسابقات نداشته‌ایم، گفت: بر اساس ثبت نام انجام شده بالای 90 درصد از متسابقین حضور خواهند داشت و نسبت به دوره‌های قبل تعداد ثبت نامی‌ها کاهش نیافته است.

وی با بیان اینکه یکی از صحنه‌های متداول برای استعداد یابی قرآنی، مسابقات است، خاطر نشان کرد: بخش‌های آموزشی در طول سال توسط مراکز قرآنی و مردمی بهترین زمینه برای رشد نخبه‌های قرآنی است، البته سازمان اوقاف در صدد روش‌های نوین برای استعدادیابی و جذب است که نه تنها در روزهای محدود مسابقات بلکه در طول سال نیز مستعدین را شناسایی کند.

حجت الاسلام بلک یادآور شد: منتخبین این دوره از مسابقات به مرحله کشوری راه خواهند یافت و در هر رشته از قرآن برگزیدگان جوایز نفیسی دریافت می‌کنند، علاوه بر این  طرح‌های تشویقی هم در سطح استان تا روز گذشته برگزار و استقبال خوبی شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار