بازگشت ۱۶ واحد تولیدی و صنعتی البرز به چرخه تولید
کد خبر: 1015300
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G7o
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
سرپرست شرکت شهرک های صنعتی البرز خبرداد
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ واحد تولیدی و صنعتی تعطیل شده این استان به چرخه تولید و اتشغال بازگشت.

علی مهدی پور افزود: با بازفعال سازی این واحدهای تولیدی و صنعتی زمینه اشتغال بیش از ۲۶۴ نفر ایجاد شده است.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید گفت :با هدف حمایت از تولید و توسعه اشتغال، تا پایان امسال شمار واحدهای بازفعال سازی شده البرز به ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی می رسد.

مهدی پور بیان داشت: تا ابتدای امسال ۳۰۰ واحد تولیدی صنعتی البرز از چرخه تولید خارج شدند که تا پایان سال جاری در مجموع ۱۰۰ واحد آنها پس از نوسازی و تجهیز و رفع موانع تولید فعالیت خود را از سرمی گیرند.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان البرز افزود: با راه اندازی یکصد واحد غیر فعال در مجموع امسال چهار هزار فرصت شغلی در البرز فراهم می شود.

مهدی پوربیان داشت : فرسوده بودن تجهیزات، گردش مالی، تسهیلات و کمبود مواد اولیه از مهم ترین موانع پیش روی واحدهای تولیدی است که سبب تعطیلی تعدادی از آنها شد.

وی با بیان اینکه رویکرد شرکت شهرک های صنعتی البرز، حمایت از تولید ، برداشتن موانع پیش روی صنایع و تسهیل گری در ارایه خدمات به این واحدها است اظهار داشت: یکی از مهم ترین مشکلاتی که صنایع را دچار چالش کرده بالا بودن نرخ سود تسهیلات بانکی است که مانعی جدی بر سر راه توسعه وًتولید است.

مهدی پور ادامه داد: نداشتن بازار مناسب که به دلایلی از جمله پایین بودن کیفیت سبب شده تا تعدادی از واحدهای تولیدی با مشکل مواجه شوند که در این خصوص نیز نیاز است تا خود واحدهای تولیدی برای ارتقای کیفیت، استاندارد سازی و بازاریای بیشتر اقدام نمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار