سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری با اداره بهزیستی به تفاهم رسید
کد خبر: 1013111
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FYV
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
با رویکرد کاهش طلاق در کاشان:
با هدف برگزاری برنامه‌های آموزشی شامل آموزش مهارت‌های زندگی، آموزش پیش از ازدواج و فرزندپروری تفاهم نامه‌ی همکاری میان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و اداره بهزیستی کاشان منعقد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان درمراسم امضای این تفاهم نامه که همزمان با جلسه کمیته طلاق شهرستان در این سازمان برگزار شد، به بیان اهداف کلی این تفاهم پرداخت و افزود: هم‌افزایی در ظرفیت‌های علمی، آموزشی و زیرساختی در اجرای برنامه‌ها، افزایش مهارت‌های زوجین، آموزش و افزایش آگاهی جوانان در همسرگزینی، آگاه سازی زوجین جهت پیشگیری و کاهش آمار طلاق، تمرکز برنامه‌ها بر دلایل طلاق در کاشان، آموزش مهارت‌های ده‌گانه زندگی، گوشه‌ای از فعالیت‌های مشترک محسوب می‌شود که امید است بتوانیم در طول یک سال انعقاد تفاهم نامه به آن جامه عمل بپوشانیم.
محمدحسین واحدیان تهیه و تدوین فرآیند برنامه آموزشی برای مخاطبان، تعیین اولویت‌های موضوعی برای طرح در کارگاه‌ها، همکاری و هماهنگی طرفین جهت اجرای مطلوب برنامه ها، پایش و نظارت بر حسن اجرای برنامه‌ها را از جمله وظایف و تعهدات مشترک این تفاهم نامه بر شمرد.
وی افزود: به منظور برنامه‌ریزی دقیق جهت اجرای برنامه‌ها و نظارت بر حسن اجراء، کمیته‌ای به صورت فصلی تشکیل می‌شود و این برنامه‌ها در مراکز فرهنگی سازمان اعم از فرهنگ‌سراهای مهر، معراج، علامه فیض کاشانی، المهدی و فرهنگ‌سرای بانو و همچنین خانه‌های فرهنگ‌تحت نظارت سازمان برگزار خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با مؤسسات و نهادهای فرهنگی، احتمال اجرای برخی برنامه‌ها با توجه به درخواست و ضرورت، در مراکز فرهنگی محلات و مساجد شهر کاشان نیز خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار