مبنای مجلس برای رسیدن به فهم مشترک رهنمود‌های رهبر انقلاب است
کد خبر: 1011574
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F9i
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
قالیباف:
رئیس مجلس گفت در مجلس باید بر اساس یک فهم مشترک عمل کنیم و مهمترین مبنا برای رسیدن به این فهم مشترک نقشه راهی است که رهبر انقلاب برای نمایندگان مجلس تبیین کردند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: مجلس یازدهم تاکنون بار‌ها بر اولویت اقتصاد و معیشت مردم تاکید داشته است، اما این سوال مطرح است که مجلس چگونه می‌خواهد این اولویت را رعایت کند؟

در همین زمینه جلسه هماهنگی روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس و هیئت رئیسه با حضور رئیس مجلس دوشنبه‌ها ساعت ۶ الی ۸ صبح هر هفته برگزار می‌شود.

در این جلسه بر اولویت حل مسائل مردم در حوزه اقتصاد و معیشت مردم تاکید شد و اولویت‌های کمیسیون‌های تخصصی با تاکید بر این اولویت تعیین شد.

همچنین برنامه‌ها و اقدامات مجلس با اولویت دادن وظایف نظارتی برای ثبات در بازار ارز، کنترل گرانی، مدیریت بحران کرونا، حمایت و عمق بخشی بازار بورس و هدایت نقدینگی به سمت تولید، پیگیری دیپلماسی اقتصادی، رصد مسائل مردم و پاسخگویی به مردم، رفع موانع تولید، پیگیری مساله مسکن، بحران جمعیت، فعال کردن مجدد پروژه‌های عمرانی، ترمیم حقوق بازنشستگان و درآمد‌های اقشار ضعیف مورد بررسی قرار گرفت.

حاضرین در نشست بر مطالبه از دولت برای انجام وظایف خود در حل مسائل مردم تاکید کردند.

قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: در مجلس باید بر اساس یک فهم مشترک عمل کنیم و مهمترین مبنا برای رسیدن به این فهم مشترک نقشه راهی است که رهبر انقلاب در پیام خود به مجلس و رهنمود‌های ایشان برای نمایندگان مجلس تبیین کردند.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار