شهرک‌ها و نواحی صنعتی در جذب سرمایه‌گذاری‌ برای استان بسیار موثر است
کد خبر: 1005822
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dew
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل نقش شهرک‌ها و نواحی صنعتی را در جذب سرمایه‌گذاری‌ و توسعه صنعت استان بسیار موثر دانست و گفت: ضروری است سازمان‌ها و ادارات این شرکت را در ایجاد و توسعه شهرک‌های صنعتی جدید یاری نمایند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، محمد اهلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: افزایش سرمایه‌گذاری برای اقتصاد و صنعت استان بسیار موثر است و این امر می‌تواند اشتغال پایدار را برای مردم استان فراهم آورد.

وی بیان کرد: امسال تعداد ۳۹ قرارداد واگذاری زمین به مساحت بیش از ۱۸ هکتار با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از افزایش ۳۵۰ درصدی برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزایش میل به سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی را در راستای حمایت و مشوق های جدیدی دانست که در جهت ایجاد رونق اقتصادی، اشتغال پایدار و حمایت از تولید انجام شده است.

اهلی با بیان اینکه رشد تولید و ایجاد اشتغال پایدار یکی از مولفه‌های رونق اقتصادی است،افزود: هدف اصلی از راه اندازی شهرک‌ها و نواحی صنعتی، ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری بوده که با ایجاد آن، زمینه برای حضور سرمایه‌گذاران در استان تسهیل شده است.

وی اظهارداشت: تلاش می‌شود با تامین زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی، میل به سرمایه‌گذاری افزایش یابد و این شرکت از تمام توان خود در جهت تکمیل زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی استفاده خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل،احداث بلوک سرمایه‌گذاری خارجی و ناحیه صنعتی اصلاندوز، توسعه نواحی صنعتی روح کندی و رضی را از مهم‌ترین برنامه‌های توسعه شرکت در سال جهش تولید دانست و افزود: پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوز لازم از ادارات و سازمان‌های مربوطه، مطالعات و عملیات اجرایی این شهرک‌ها و نواحی صنعتی جدید شروع خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار