جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان ایران من برگزار شد
کد خبر: 1005151
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DU7
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان ایران من با حضور ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای واعضای این شورا برگزار گردید و در خصوص مباحث و موضوعات کلی، تبادل نظر شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ناصر مقدم ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در این نشست ضمن تقدیم احکام اعضای شورای سیاستگذاری این برنامه ملی و بیان اهمیت این کنگره در عرصه شعر و داستان بر استفاده از صاحب نظران عرصه شعر و ادب برای پیشبرد کنگره و مشارکت حداکثری اهالی شعر و داستان در این برنامه تاکید کرد.

در ادامه هر یک از اعضای این شورا دیدگاه ها و نظرات خود را بیان کردند و مقرر گردید اعضای شورا ضمن اطلاع رسانی لازم کنگره از طریق مبادی مختلف،جلسات مستمری برای پیگیری امور کنگره برگزار نماید.

گفتنی است با توجه به مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این کنگره که تا پایان اردیبهشت 1399 بود،تاکنون 220 اثر به دبیرخانه این کنگره واصل گردیده است که حسب تصمیم شورای سیاستگذاری این کنگره این مهلت با توجه به انتشار ویروس کرونا و تبعات ناشی از آن،جهت وصول آثار بیشتر تا 20 خرداد 1399 تمدید گردید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار